Pułtusk. Kierowca bmw w szoku. Gdyby nie nagranie, nikt by mu nie uwierzył

287

Kierowcy jadący za BMW na drodze wojewódzkiej 618 mieli co podziwiać. W pewnym momencie na drogę wyskoczyło stado jeleni. Choć trudno w to uwierzyć, nikomu nic się nie stało. Niesamowite jest również to, że jedno ze zwierząt przeskoczyło przez dwa samochody.

Pułtusk. Kierowca bmw w szoku. Gdyby nie nagranie, nikt by mu nie uwierzył
Jeleń na BMW (YouTube)

Droga wojewódzka numer 618, wjazd do Pułtuska od strony Wyszkowa. Jakież musiało być zdziwienie kierowców, gdy nad dachem jadącego z przodu BMW dosłownie przeskoczyło... stado jeleni. Inny kierowca, jadący za samochodem nagrał całe zdarzenie a nagranie podbija sieć.

Zobacz także: Stado jeleni przeskakuje nad BMW #574 Wasze Filmy

W internecie dosłownie roi się od komentarzy.

0:16 ten co się wybił... jak Małysz! - komentuje jeden z użytkowników.
Jeden z tych filmików, że jakby nie było nagrane to nikt by nie uwierzył - wtóruje drugi.

Biegnący w stadzie jako ostatni, mimo pierwszego lądowania na samochodzie, dyscyplinę skakania przez pojazdy polubił tak bardzo, że postanowił poskakać dłużej. Nie umknęło to czujnej uwadze użytkowników Youtube'a.

Ostatni chciał chyba nauczyć się latać i być w zaprzęgu Mikołaja, ale coś nie wyszło... - pisał wyraźnie rozbawiony użytkownik.

Szacuje się, że w Polsce jest około 300 tysięcy jeleni. Przełom lutego i marca to szczególny czas w życiu tych wyjątkowych ssaków. To wtedy pozbywają się poroża. Jest to prawdziwa gratka dla poszukiwaczy.

W tym celu dochodzi nawet do płoszenia zwierząt. Uciekają one w popłochu i często dochodzi do tego, że wybiegają na jezdnię. Takie zdarzenia mogą okazać się bardzo niebezpieczne dla osób podróżujących samochodami.

I choć w tym przypadku jelenie ewidentnie nie chciały zaszkodzić ani sobie ani kierowcom, to należy pamiętać by na przyleśnych drogach należy zachować szczególną ostrożność.

Zobacz także: Osamotniony jeleń po rykowisku. Zabawne nagranie z fotopułapki
Autor: KLS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić