Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
EKO
|

Amerykanie poznali prawdę. Prezydent Joe Biden ma problem

228
Podziel się

Na prezydenta Stanów Zjednoczonych spadła fala krytyki. Do opinii publicznej przedostała się treść rządowych dokumentów. Okazało się, że od marca do kraju dostało się około 160 tys. nielegalnych imigrantów. Prawdopodobnie jest to zaniżona liczba.

Amerykanie poznali prawdę. Prezydent Joe Biden ma problem
Joe Biden ma poważny problem. Do USA dostało się ponad 160 tys. nielegalnych imigrantów (Getty Images)
bEKuRIER

Dane z dokumentów amerykańskiej Straży Granicznej zostały upublicznione przez Fox News. Obejmują one okres od 20 marca bieżącego roku i wynika z nich, że nielegalnym imigrantom najczęściej pozwalano warunkowo zostać w kraju.

Nielegalni imigranci w Stanach Zjednoczonych

Polityka rządu Joego Bidena spotkała się z krytyką m.in. Rodneya Scotta, byłego szefa Straży Granicznej. Scott uważa, że administracja obecnego prezydenta nadużywa swojego prawa do stosowania zwolnienia warunkowego wobec zatrzymanych.

bEKuRIET
Zgodnie z prawem i przepisami zwolnienie warunkowe może być przyznawane tylko w indywidualnych przypadkach i tylko z ważnych powodów humanitarnych lub ze względu na znaczącą korzyść publiczną. Żadne z nich nie wydaje się mieć zastosowania do obecnej sytuacji – tłumaczył Rodney Scott (Fox News).

Jak zaznaczył Rodney Scott, za jego kadencji zwolnienia warunkowe wydawano 5-10 razy w roku. Były szef Straży Granicznej wyraził obawy, że przy tak wysokiej liczbie zgód proces sprawdzania kandydatów nie był wystarczająco dokładny.

bEKuRIEZ
Nie sądzę, (...) abym kiedykolwiek zatwierdził więcej zwolnień warunkowych niż 5-10 rocznie. Jeśli to robiłem, upewniałem się, że dana osoba była stale monitorowana i zostawała usunięta lub zatrzymana, kiedy okoliczności tego wymagały – podkreślał Rodney Scott (Fox News).
Zobacz także: Zobacz też: Afganistan. Aleksander Kwaśniewski: Joe Biden powiedział prawdę
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEKuRIFu
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(228)
gość
7 dni temu
No jak stary zaprawiony w bojach Towarzysz Kwaśniewski może nie zgadzać się z Towarzyszem BIDENEM. Jedli i jedzą nadal z jednej miski. Nie tylko oni bo i połow WODZÓW w Brukseli kasuje Putina za krecią robotę w Parlamencie Europejskim. Ruscy swoich Ludzi nie mają tylko w Warszawie w postaci TUSKA , mają ich w całej zachodniej Europie.
Szajba Dnia
1 tyg. temu
Tak, Amerykanie poznali prawdę, że oddali swoje głosy i przyszłość w ręce czerwonego agenta.
rysio
1 tyg. temu
Posłać Jarka z całą ekipą po 5 latach rządu będą sami uciekać...
bEKuRIFv
Vvv
1 tyg. temu
To moze byc problem dla rasistowskich republikanow, reszta spoleczenstwa ma to gleboko w dupie. Co ich interesuje to praca I godna placa, zeby bylo stac na godne zycie. Korporacyjny republikanski FOX oczywiscie tego nie chce, woli nielegalnym placic grosze.
🤣andrex
1 tyg. temu
sami sobie wpuszczają terrorystów mają jeszcze jakieś wieże do obalenia,???
obywatel
1 tyg. temu
LOL, no to bedzie paru chetnych dolaczyc do tych koczujacych w Seatle
cia
1 tyg. temu
A to że chodzi w pampersach nadal jest tajemnicą.Chociaż od tej chwili to już nie właściwie
Jacek
1 tyg. temu
Te 160 tyś. to liczba o której wiedzą a ile przeszło ponad te 160tys.USA to już nie ta Ameryka do której Polacy tak chcieli się dostać w latach 70 i 80 .
Jacek
1 tyg. temu
Te 160 tyś. to liczba o której wiedzą a ile przeszło ponad te 160tys.USA to już nie ta Ameryka do której Polacy tak chcieli się dostać w latach 70 i 80 .
Akr
1 tyg. temu
KO to take europekska podnóżka Merkel i Bidena - u nas chcą to samo
aaas
1 tyg. temu
A taki miał być perfekcyjny po Trampie co to miało sie niby wydarzyć po jego wyborze tyle dobrego słyszałem o nim w TVN a Kraśko co wieczór lizał mu pięty do czasu aż został prezydentem i co się okazało dziadek ledwo chodzi nie bardzo wie z kim rozmawia , przemówienia 10 minutowe kręci się dwa dni bo nie jest w stanie odczytać z kartki to nie ma podziałki aby go ująć przy Trampie
borton
1 tyg. temu
Biden robi dokladnie to co mu każą robić żydzi z kongresu i doradcy wpływowi . Takiego potrzebowali marionetke a nie szołemna Trumpa który sie ich nie słuchał . Dlatego sfałszowano wybory w USA .
Asd
1 tyg. temu
Biden jest 8 miesiecy a granice przekroczylo 1.6 miliona ludzi
bEKuRIFn
bolek
1 tyg. temu
AMERYKA AMERYKA POTEGA W GADANIU
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić