Kłótnia o toaletę w samolocie. Stewardessa skończyła ze złamanym nosem

7

Do ataku na członkinię personelu pokładowego doszło na pokładzie samolotu linii American Airlines. Brian Hsu uderzył stewardessę z taką siłą, że złamał jej nos. Sam 20-latek dowodził, że to on został zaatakowany, a ofiara sama wpadła mu na pięść.

Kłótnia o toaletę w samolocie. Stewardessa skończyła ze złamanym nosem
Dantejskie sceny na pokładzie samolotu linii American Airlines (Getty Images, ? 2021 Bloomberg Finance LP)

Jak podaje Mirror, Brian Hsu chciał wyjść do toalety, jednak mężczyzna został powstrzymany przez stewardessę. Członkini personelu samolotu poprosiła 20-latka, aby chwilę poczekał, ponieważ na razie pasażerom nie wolno było odpiąć pasów bezpieczeństwa.

Pasażer samolotu złamał stewardowi nos. Kuriozalne tłumaczenie

Brian Hsu zaczął szarpać się ze stewardessą, uderzając ją w głowę oraz twarz. Przewrócił także kobietę na podłogę. Ostatecznie personel pokładowy był zmuszony unieruchomić agresywnego 20-latka przy użyciu taśmy klejącej, aby nie stwarzał zagrożenia dla pozostałych.

Brian Hsu nie przyznał się do ataku na stewardessę. 20-latek dowodził, że przypadkowo potrącił członkinię personelu w trakcie przeciągania się. Ta w odwecie miała go zaatakować i właśnie w toku szarpaniny kobieta przypadkowo uderzyła nosem o pięść pasażera.

Zobacz także: Zobacz też: Najpierw się przeżegnał, a potem pobił pracownika Straży Jasnogórskiej

Pasażer nie tylko wyparł się ataku na stewardessę, lecz uważa się za ofiarę sytuacji. 20-latek przekonywał, że przez uderzenie się stewardessy o pięść zmaga się teraz z kontuzją dłoni, przez którą nie może jej zaciskać.

Po wylądowaniu stewardessa została zabrana do szpitala. Sam Brian Hsu otrzymał zakaz podróżowania samolotem na terenie Stanów Zjednoczonych. Czeka go również proces sądowy.

Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić