aktualizacja 

Konfederacja pod sklepem. "Biedne dziecko musi słuchać takich głupot"

Konfederacja nie daje za wygraną i nadal organizuje antyukraińskie manifestacje. Pomimo niemalże zerowego zainteresowania wydarzeniami nadal do nich dochodzi. Do mediów społecznościowych trafiło kolejne kompromitujące wideo.

Konfederacja pod sklepem. "Biedne dziecko musi słuchać takich głupot"
Kolejna odsłona manifestacji nie powiodła się (Twitter)

Konfederacja nadal próbuje nastawiać Polaków przeciwko Ukraińcom. Politycy pod nazwą "stop ukrainizacji Polski" organizują protesty w wielu miejscach w kraju. Organizatorzy wraz z uczestnikami chcą manifestować niechęć wobec przyjmowania ukraińskich uchodźców. W rzeczywistości wydarzenia zazwyczaj okazują się totalną klapą.

Niedawno jeden z protestów przeprowadzono w Sanoku. Media społecznościowe obiegły nagrania wideo, na których widać było samych organizatorów, mówiących przez mikrofon do pustego placu rynku. Multimedialne materiały stały się obiektem drwin internautów. Oliwy do ognia dodał jeszcze jeden z nagranych przechodniów, który krzyknął do polityków "precz z Konfederacją".

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Konfederacja kompromituje się w Bochni

Do protestu Konfederacji doszło również 24 września. Politycy z tymi samymi postulatami starali się przekonać przechodniów do swoich racji. Radykalne poglądy nie przypadły jednak go gustu mieszkańcom. Aby zwiększyć prawdopodobieństwo wejścia w interakcje, organizatorzy fragment manifestacji przeprowadzili pod jednym ze sklepów spożywczych. Regularnie wchodzący i wychodzący klienci byli zmuszeni do wysłuchania, chociażby fragmentów ich wypowiedzi.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

W protest po raz kolejny zaangażowała się Karolina Pikuła. To właśnie do niej przechodzień z Sanoka powiedział "precz z Konfederacją". Na manifestację pod sklepem aktywistka wzięła ze sobą swoje małe dziecko. Podczas wygłaszania przemówienia malec był noszony przez nią w specjalnym nosidle na brzuchu. Na nagraniu wideo widać, że pomimo starań organizatorów nikt nie zdecydował się dołączyć do nich w proteście. Kolejną porażkę wyśmiali internauci.

Z chęcią powiedziałbym jej prosto w twarz co o tym myślę. Kiedy będą w Łodzi? - zapytał zbulwersowany internauta.
Jeszcze biedne dziecko musi słuchać takich głupot - napisał ostro komentujący.
Zobacz także: Spotkanie u prezydentów. To będzie dziś główny temat
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić