Lech Wałęsa pokazał nowe zdjęcie. "Światło w tunelu"

78

Były prezydent Lech Wałęsa od niedzieli znajduje się w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym w Gdańsku. W czwartek polityk opublikował kolejne zdjęcie ze szpitala. Zasugerował jednocześnie, że widać "światło w tunelu".

Lech Wałęsa pokazał nowe zdjęcie. "Światło w tunelu"
Lech Wałęsa (Facebook)

Lech Wałęsa od lat ma problemy zdrowotne. Zmaga się z cukrzycą, a poza tym kiedyś zwalczał schorzenia kardiologiczne. Wówczas medycy wszczepili mu rozrusznik serca.

Niestety, ostatnio Wałęsa znów podupadł zdrowotnie. W niedzielę, jak przekazał o2 zięć byłego prezydenta, ten "nagle omdlał". Marek Kaczmar, dyrektor biura Lecha Wałęsy, zdradził natomiast w "Super Expressie", że pobyt polityka w szpitalu nie jest związany z problemami z układem krążenia.

Pojawiły się różne nowe dolegliwości. Prezydent jest pod dobrą opieką, przechodzi dodatkowe badania i jeszcze na pewno kilka dni będzie musiał pozostać w szpitalu - powiedział tabloidowi.

Kaczmar ujawnił poza tym, że Wałęsa jest w kiepskiej formie. - Jest bardzo słaby, niewiele mówi i ma bardzo słaby apetyt - zaznaczał.

To naprawdę nie są żarty - podsumował.

Jest nadzieja dla Lecha Wałęsy?

Słowa Kaczmara absolutnie nie napawają optymizmem. Bodźcem do pozytywnego myślenia o zdrowiu Lecha Wałęsy może być natomiast jego najnowszy wpis na Facebooku.

Legenda "Solidarności" opublikowała kolejne zdjęcie. Pochodzi ono oczywiście ze szpitala. Wałęsa siedzi na wózku inwalidzkim i wpatruje się w okno. Jakby doszukiwał się nadziei na lepsze jutro.

Do migawki załączył bardzo krótki opis. "Kolejny dzień... światło w tunelu" - napisał były prezydent Polski.

Te słowa mogą sygnalizować, że pojawiła się szansa na poprawę kondycji zdrowotnej Lecha Wałęsy. Wielu internautów wierzy w to, że polityk zdoła zażegnać problemy i wkrótce zostanie wypisany ze szpitala. Pod wspomnianym zdjęciem mnóstwo osób składa mu serdeczne życzenia. To bez wątpienia bardzo miłe gesty, które z pewnością dodają otuchy Wałęsie.

Trwa ładowanie wpisu:facebook
Zobacz także: Padło pytanie o polityczne ambicje i sympatie. Dulkiewicz kluczyła w odpowiedzi
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić