Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Przejdź na
KLS
|

Markowski zaszczepiony poza kolejnością? Menadżerka zespołu Perfect komentuje

9
Podziel się

Jedna z prywatnych przychodni przy ulicy Sikorskiego w Warszawie. Wchodzi starsze małżeństwo. Okazuje się, że to słynny wokalista zespołu Perfect - Grzegorz Markowski wraz z żoną. W przychodni mogą przebywać tylko osoby szczepiące się, ponadto szczepienia obowiązują tylko seniorów 70+, podczas gdy Markowski ma 67.

Markowski zaszczepiony poza kolejnością? Menadżerka zespołu Perfect komentuje
Grzegorz Markowski (PAP)

Markowscy wizytę w mokotowskiej przychodni rozpoczęli od wypełnienia kilku formularzy. Najpierw wypełnia muzyk, a następnie zarówno on, jak i żona podpisują się pod dokumentami.

Następnie żona muzyka wchodzi do jednego z gabinetów lekarskich. Pan Grzegorz na nią czeka, a następnie się zmieniają. Zupełnie tak samo jest w przypadku pokoju zabiegowego. Po około pół godzinie jest już po wszystkim, a małżonkowie niczym para nastolatków przytulają się i gruchają jak gołąbeczki.

Tylko osoba towarzysząca

Grzegorz Markowski nie został zaszczepiony, czeka cierpliwie na swoją kolej, mamy nadzieję, że będzie to na dniach, bo ma choroby współistniejące. Jego żona Krystyna właśnie to zrobiła, a Grzegorz towarzyszył jej podczas zastrzyku – powiedziała "Faktowi" Anna Cieplicka, menedżerka zespołu Perfect.

Wygląda więc na to, że lider zespołu Perfect nie podpisuje się pod celebrycką aferą szczepionkową, która wybuchła pod koniec grudnia ubiegłego roku. Do przyjęcia szczepionki przeciw COVID-19 przyznała się wówczas Krystyna Janda czy Leszek Miller.

Zobacz także: 540 tys. zł dla menedżer Perfectu. Piotr Gliński komentuje
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(9)
ebea
10 miesięcy temu
PATOLOGIA!!!! Zarówno ci szczepiący się "po znajomości" jak i napuszczanie ludzi na innych ludzi. To powinno być załatwione systemowo. Jeśli nie jest, to znaczy , że system jest do niczego. Trudno się dziwić, że władza nie panuje nad tym, skoro sama łamie wszelkie prawa, również te ustanowione przez siebie. Było, jest i będzie. Na pociechę powiem tylko, że zanim przyjdzie kolej na szczepienia "szaraczków", będzie już wiadomo, nie tylko ile kosztują, ale również ile te szczepionki są warte :)
Emeryt
10 miesięcy temu
Bo oni tak robią mają się za coś lepszego a na innych ludzi ziaja pogardą
Emeryt
10 miesięcy temu
Bo oni tak robią mają się za coś lepszego a na innych ludzi ziaja pogardą
bike
11 miesięcy temu
Byli i będą uprzywilejowani, tak jest na całym świecie, jak: lekarze, sędziowie, prokuratorzy,adwokaci wysocy urzędnicy państwowi, celebryci, śpiewaki i aktorzyny itp. osoby , które maja wszędzie układy, koligazcje i przywileje
amen
11 miesięcy temu
A ja mu nie żałuje i nie zazdroszczę.A niech się szczepi. Tylko ile czasu po tym szczepieniu przeżyje.
Koko
11 miesięcy temu
On wygląda na 80 lat takze nie zazdroszczę mu tego szczepienia
Hubabuba12
11 miesięcy temu
Poza kolejnością szczepi się po pierwsze ten co chce być szczepiony i ma chody lub jak każdy celebryta kasę i czy jest z pisu czy srysu to ogarnie temat zwykły artykuł dla głupków ci co chcą mają kasę robia to bezszelestnie
Hubabuba12
11 miesięcy temu
Nie mogę czytać tych głupich komentarzy o to że żyjesz też miej pretensje do pisu twoje IQ jest mierzone chyba w skali minus😃
Dres
11 miesięcy temu
Dlaczego nie ma na to paragrafu? A no dlatego że ci z PISu nagminnie się szczepią poza kolejnością.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić