Matura próbna 2021 - język polski. Zobacz arkusze i odpowiedzi

0

Na środę 3 marca zaplanowana została matura próbna CKE z języka polskiego na poziomie podstawowym. Osoby przystępujące do egzaminu próbnego z pewnością będą chciały jak najszybciej sprawdzić odpowiedzi.

Matura próbna 2021 - język polski. Zobacz arkusze i odpowiedzi
Matura - zdjęcie ilustracyjne (PAP)

Matura próbna to ważny test wiedzy przed tym właściwym egzaminem. Wypełnianie arkuszy każdorazowo wiąże się z niemałym stresem. Maturzyści obawiają się, że czegoś nie dopilnowali i że ich wiedza nie jest wystarczająca.

W tym roku matura próbna to też okazja, by uczniowie znów zasiedli w szkolnych ławkach. Oczywiście podczas egzaminów próbnych przestrzegane będą wszelkie zasady sanitarne. Konieczne jest zachowanie odpowiedniej odległości między ławkami, dezynfekcja rąk i zakrywanie twarzy do momentu zajęcia miejsca.

Matura próbna - język polski: arkusze, odpowiedzi, przecieki

Matura próbna z języka polskiego ruszyła w środę 3 marca, godz. 9:00. W internecie pojawiły się już arkusze. TUTAJ zobaczysz test, a TUTAJ tematy wypracowań. Odpowiedzi na razie nie ma.

Kolejne egzaminy próbne w czwartek i piątek. 4 marca rano uczniowie mierzyć się będą z podstawową maturą z matematyki, a 5 marca o 9:00 zasiądą do zadań z języka angielskiego na poziomie podstawowym. Później czekają ich dwa dni przerwy.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić