aktualizacja 

Mija rok od zaginięcia Krzysztofa Dymińskiego. Pojawił się nowy trop

141

W poniedziałek minie rok od zaginięcia Krzysztofa Dymińskiego. 27 maja 2023 roku 16-latek wyszedł z domu nad ranem i urwał się nim kontakt. Intensywne poszukiwania nastolatka prowadzą jego rodzice i policja, którzy nie dają za wygraną. Ostatnio pojawił się nowy trop w sprawie, dość obiecujący.

Mija rok od zaginięcia Krzysztofa Dymińskiego. Pojawił się nowy trop
Rodzice Krzysztofa wciąż mają nadzieję, że ich syn żyje. (Facebook)

27 maja 2023 roku Krzysztof Dymiński wyszedł z domu nad ranem. Kamery monitoringu po raz ostatni zarejestrowały go na Moście Gdańskim w Warszawie o 5:30 rano. Po tym trop się urywa. Agnieszka i Daniel Dymińscy, rodzice Krzysztofa nie tracą nadziei na odnalezienie syna.

Szukamy go cały czas. Szukamy go w dwóch obszarach, czyli zakładamy i wierzymy, i mamy nadzieję, że Krzysiek żyje, ale liczymy się też z tym, że mógł utonąć i szukamy go na wodzie - powiedziała mama zaginionego nastolatka w programie 'Dzień Dobry TVN'.

- Jesteśmy po prostu w zawieszeniu. Chcemy po prostu odnaleźć Krzysztofa i w taki sposób funkcjonujemy. Chcemy go odnaleźć i to jest dla nas najważniejsze - dodał ojciec chłopca.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Matka Iwony Wieczorek ujawnia, że córka jej się śni

Okazało się, że Agnieszka Dymińska odebrała ostatnio telefon od pana, który jest przekonany, że w kwietniu tego roku spotkał Krzyśka.

Dwa dni temu. Po emisji programu 'Uwaga! TVN' otrzymałam telefon od pana, pan twierdzi, że na 100 procent Krzysiek mu pomógł w kwietniu tego roku w pociągu - wyznała mama zaginionego chłopca.

Rodzice nastolatka sprawdzają każdą informację, która może przyczynić się do odnalezienia ich syna. Wciąż nie tracą nadziei, że uda im się go odnaleźć całego i zdrowego.

Każdy, kto widział Krzysztofa Dymińskiego lub posiada informacje o miejscu jego pobytu proszony jest o pilny kontakt z Komisariatem Policji w Ożarowie Mazowieckim pod numerem 47 805 21 86 lub z rodziną pod numerem 604 944 800.

Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić