Młody piłkarz nie mógł w to uwierzyć. Przechodnie spełnili jego marzenie

9

Na TikToku pojawiło się wideo, które podbiło serca internautów. Para przekazała chłopcu, który sprzedawał lemoniadę, ponad tysiąc dolarów, aby mógł spełnić swoje ogromne marzenie. To nasza #DziennaDawkaDobregoNewsa.

Młody piłkarz nie mógł w to uwierzyć. Przechodnie spełnili jego marzenie
Młody piłkarz nie mógł w to uwierzyć (TikTok)

Lexy Burke wraz ze swoim chłopakiem Austinem spełnili marzenie Nika. Nastolatek przebywał na wakacjach w Nashville u swojego dziadka, który niedawno przeszedł atak serca. Utalentowany Amerykanin miał ogromne marzenie wyjechania do Portugalii, gdzie jego klub miał rozegrać mecz. Niestety na przeszkodzie stanęły finanse.

Historia Nika poruszyła TikTokerkę. Lexy Burke dowiedziała się od chłopaka, że jego tata dał zgodę na wyjazd pod warunkiem, że 13-latek pokryje połowę kosztów. To właśnie dlatego chłopak sprzedawał lemoniadę, która kosztowała 3 dolary za jeden kubek. W tym tempie mógłby mieć problem z uzbieraniem kwoty. Influencerka powiedziała młodemu piłkarzowi, żeby na nią poczekał, gdyż przed zakupem napoju musi pójść do banku.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Amerykanka wróciła do 13-latka po pewnym czasie. W drodze do banku założyła internetową zbiórkę, gdzie podzieliła się historią Nika. W pół godziny internauci przekazali 500 dolarów. Drugie tyle zdecydowała się wypłacić z bankomatu sama autorka. Po przybyciu na miejsce okazało się, że tata chłopaka oferował mu, że odwiezie go do domu. Ten jednak poczekał. Gdy Lexy przekazała mu 1100 dolarów, ten rzucił się w jej ramiona.

Dziękuję wam bardzo - mówił Niko do Lexy i Austina.
Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Niko poleci do Portugalii

Niko nie ukrywał ogromnego zadowolenia. Niezwłocznie chwycił za telefon i zadzwonił do taty, aby przekazać mu dobre wieści. Mężczyzna był pod wrażeniem, że marzenie jego syna się spełni. Okazało się, że przekazana kwota stanowi 1/3 całej potrzebnej sumy. 13-latek oświadczył, że po przekazaniu pieniędzy tacie poleci do Portugalii. Teraz wiadomo już, że Amerykanin nie zapłaci ani centa, gdyż w wyniku nadal trwającej zbiórki zebrano niespełna 14 tysięcy dolarów.

Zobacz także: Tanie wycieczki na wakacje 2022? Ekspertka zdradza najlepsze daty
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić