Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...

Myślały, że jedzą cukierki, nie wiedziały, co jest w środku. 13 dzieci w szpitalu

5

13 nastolatków trafiło do szpitala po tym, jak zjadły cukierki, w których były narkotyki. Niespodziewanie zaczęły źle się czuć w szkole. Placówka razem z policją bada sprawę.

Myślały, że jedzą cukierki, nie wiedziały, co jest w środku. 13 dzieci w szpitalu
Zdjęcie ilustracyjne. (Getty Images)

To zdarzenia doszło w jednej z brytyjskich szkół. 13 dzieci zostało zabranych do szpitala po tym, jak zjadły nieznanego pochodzenia słodycze. Były przekonane, że to cukierki, nie wiedziały jednak, że są tam narkotyki.

Dzieci nagle zaczęły źle się czuć. Do szkoły wezwano karetkę, która zabrała uczniów do szpitala. W ich organizmach znaleziono THC.

THC to środek pochodzący z marihuany. Ten znaleziony w słodyczach był pochodzenia chemicznego. Jak donosi Daily Mail, przez to dzieci poczuły się gorzej niż po naturalnym THC. Stan uczniów jest stabilny i nic nie zagraża ich zdrowiu.

Placówka bada sprawę. La Sainte Union w Highgate w północnym Londynie to katolicka szkoła z dobrymi opiniami, gdzie uczą się głównie dziewczęta.

Jak podaje Independent policja wątpi, aby uczennice zjadły słodycze z narkotykami specjalnie. Najprawdopodobniej nie wiedziały, że znajduje się tam THC.

Wciąż nie wiadomo jednak, jak narkotyki znalazły się na terenie szkoły. Rodzice dzieci zostali poinformowani o sprawie.

Zobacz także: Luka w prawie umożliwi handel napojami z marihuaną?
Autor: MMC
Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Które z określeń najlepiej opisują artykuł:
Wybrane dla Ciebie
To zdjęcie Trumpa wisi w Białym Domu. Widzą je światowi przywódcy
Kim Dzong Un zdecydował. Tych drużyn w Korei Północnej nie zobaczą
Nagrali bulwersujące zachowanie kierowcy. "Volkswagen, który został pieszym"
Raport ONZ nie zostawia złudzeń. Rosyjskie drony zagrożeniem dla cywilów
Zastrzeliła trzy córki i zadzwoniła na policję. Ujawniono, co powiedziała
Górale załamują ręce. Pustki w Zakopanem
Nagle wyłoniły się z wody. Mieszkaniec Nowego Jorku wszystko nagrał
Ferrari dosłownie przefrunęło obok przechodnia i uderzyło w dom
Wielką Brytanię dotknęła plaga chorób. Ludzie umierają na korytarzach
W Brazylii urodził się niedźwiedź polarny. To pierwszy taki przypadek
Nie żyje Bogdan Grzeszczak. Aktor miał 63 lata
Pożar w londyńskim hotelu. Netflix miał zorganizować tam imprezę
Przejdź na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić