o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
HNM
|

Nie wpuszczono go na... własny pogrzeb. Zmarłego usadzono przed kościołem

17
Podziel się

Mężczyzna, którego widać na zdjęciu poniżej, zmarł od ran postrzałowych. W kościele św. Jana Ewangelisty nie wyrażono zgody na to, aby ciało wniesiono do świątyni. Zostało więc wystawione przed kościołem. Rodzina ubrała zwłoki w drogi garnitur i markowe przeciwsłoneczne okulary.

Nie wpuszczono go na... własny pogrzeb. Zmarłego usadzono przed kościołem
Nie mogli wnieść ciała zmarłego do świątyni. Ustawili go na krześle przed nią, ubranego w garnitur. (Facebook)
bECusYXV

Zwłoki zabitego mężczyzny najpierw wieziono ulicami stolicy Trynidadu i Tobago, a następnie zdjęto je z pokładu białego, ekskluzywnego karawanu i umieszczono przed świątynią. Ciało, ubrane w białe spodnie i różową marynarkę, a także modne, przeciwsłoneczne okulary, pozostawiono na krześle, a obok ułożono pogrzebowe wieńce.

To najgłośniejszy pogrzeb, o jakim mówi się ostatnio w tym kraju. Nic dziwnego - w końcu z pogrzebu zrobiono transmisję, która w internecie odbiła się głośnym echem.

bECusYXX

Kościół, który znajduje się w Diego Martin, jest świątynią, w której rodzina zmarłego chciała go pochować, jednak nie wyrażono na to zgody. Wyrażono zgodę jedynie na mszę św. Z tego też powodu kiedy ciało przebywało na zewnątrz, wewnątrz ludzie modlili się za duszę zmarłego Che.

Dlaczego duchowni nie zezwolili na wprowadzenie ciała do wnętrza świątyni? Powodem był niestosowny strój, a także przede wszystkim to, że ciało przywieziono na krześle, a nie zamknięte w trumnie.

Che Lewisa zginął w wieku 29 lat, a jego ojciec Adlay Lewis, którego także postrzelono, w wieku 54 lat. Ojca Che pochowano innego dnia.

bECusYYd

Wiele osób, które przybyły na pogrzeb, było zdziwionych widokiem świetnie ubranego mężczyzny, który siedział na krześle przed wejściem do świątyni. Jedni myśleli, że to manekin, a inni oburzali się, że "ten mężczyzna siedzi tak sobie przed wejściem i ani myśli, aby założyć maseczkę, a przecież trwa pandemia koronawirusa".

Sprawą dziwnego pogrzebu zajmuje się teraz prokuratura. Tak zdarzenie komentuje rzecznik prasowy miejscowej policji, Brent Batson.

bECusYYe
Przewożenie osób w taki sposób to przestępstwo. Czyn podlega karze w wysokości 750 funtów. Policja będzie prowadzić dochodzenie w sprawie postępowania firmy pogrzebowej - tłumaczy funkcjonariusz.

Zdaniem władz kościelnych pogrzeb ten to zwyczajny brak szacunku dla ciała. Innego zdania jest jednak szef firmy pogrzebowej, który odpowiada za pomysł pochówku. Według niego nic złego się nie wydarzyło, a tego typu pogrzeb to "norma na zachodzie".

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bECusYYy
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(17)
obywatel
9 miesięcy temu
różnie to bywa
Nowa
9 miesięcy temu
Masakra. To normalne bezczeszczenie zwłok i kompletny brak szacunku dla zmarłej osoby.
Jan bez Ziemi
9 miesięcy temu
W połowie uroczystości, znudzony i wkurzony, wstał i sam poszedł na cmentarz...
bECusYYz
Ola
10 miesięcy temu
Dlaczego o tym teraz wszystkie gazety dudnią??? Ja czytałam artykuł o tym już latem i widziałam zdjęcia pogrzebu
Ferdek_1
10 miesięcy temu
Wszyscy Mu zazdrościli takiego pogrzebu.
kaes
10 miesięcy temu
Cóż.... co kraj to obyczaj. xD
niestety
10 miesięcy temu
A kto bogatemu zabroni ?
Fub
10 miesięcy temu
Ha ha ha ha
Ale kit
10 miesięcy temu
Jak bym poszła na ten pogrzeb i spotkała tam zmarlego siedzacego przed kosciołem to bym sama zeszła na zawał
Ewa
10 miesięcy temu
Makabryczny news, aż zemdlałam
Seppa
10 miesięcy temu
Nie ma informacji w jakim to kraju.
Basia
10 miesięcy temu
W ogóle , to ( czytałam całość w odróżnieniu od 90% piszących te komentarze ) zastanawia mnie fragment o tym, że niektore osoby biorące udział w pogrzebie zastanawiały się czy to manekin a inne , uwaga , to jest hit : denerwowały się że siedzący pod kościołem gościu nie ma maseczki a jest epidemia koronawirusa ..... To autor tych wypocin wyraźnie odjechał... Jesli idę na czyjś pogrzeb, to dlatego, że tę osobę znałam, więc widząc ją siedząca przed kościołem w momencie jej pogrzebu bardziej bym się zastanowiła , czy ten znajomy ożył ?! Niż myślała "o jaki nieznany mi byk nie ma maseczki, pozaraża gnój mnie moją rodzinę duchowieństwo i cały lud odkupiony" .... 😅 Powiem ci szczerze drogi autorze tychże wypocin , bierz połowę mniej psychotropów i zanim zaczniesz odjeżdżać z własnymi fantazjami , poczytaj o ograniczeniach w kraju o którym piszesz , żeby nie wyjść na głupka. Nie wszędzie maseczki są jak w Polsce konieczne nawet na stołówce w zakładzie pracy, a Ty drogi konsumencie myśl jak jeść , żeby jej nie ściągnąć ....
jaco
10 miesięcy temu
co on taki spięty na tym krześle na własnej imprezie
bECusYYr
Daro
10 miesięcy temu
Dlaczego zostal postrzelony? Gangsterskie porachunki ? Dlaczego goście na pogrzebie go nie rozpoznali , sztuczny tłum ? Jak ktoś bliski umiera to chyba wiesz jak wygląda
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić