aktualizacja 

Niecodzienny widok w Tatrach. "Wprawiło mnie w osłupienie"

154

Takiej reklamy inne stacje benzynowe mogą tylko pozazdrościć. Na pylonie cenowym w Nowym Targu bociany uwiły sobie gniazdo. Zdjęcie z panoramą Tatr w tle robi furorę w sieci. "Tak, to można mieszkać" - żartują internauci.

Niecodzienny widok w Tatrach. "Wprawiło mnie w osłupienie"
Niecodzienny widok w Tatrach. "Wprawiło mnie w osłupienie" (Facebook, Jan Ulicki)

Tym bocianom inwencji można jedynie pozazdrościć. Ptaki swoje gniazdo zbudowały na szczycie szyldu popularnej stacji benzynowej zlokalizowanej w Nowym Targu.

Panoramy Tatr, na jaką w trakcie wysiadywania jaj mogły spoglądać ptaki, turyści i miłośnicy gór mogą jedynie pozazdrościć. "Tak to można mieszkać" - komentują w sieci.

Myślę, że konkurs na najbardziej oryginalne bocianie gniazdo został właśnie rozstrzygnięty - żartuje autor zdjęcia Jan Ulicki.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Bociany wracają do Polski. Niezwykle rzadki widok w lasach

Krakowski fotograf jest autorem zdjęcia, które zyskało popularność w sieci.

Wiele razy łapałem już te cudowne ptaki na tle Tatr i kiedyś przejeżdżając przez te okolice widziałem, jak często siedziały na lampach przy stacji, ale to co zobaczyłem podczas jednego z ostatnich wypadów wprawiło mnie w osłupienie - opowiada.

A zachwytu nad pomysłowością ptaków nie kryją też internauci. Większość zazdrości bocianom widoku, zwraca też uwagę na popularność stacji, do której chętnie wpadać będą teraz ciekawscy turyści. "Apartament z widokiem na góry. Można wypić kawę na stacji i podziwiać bociany" - komentują.

Wiele osób sugeruje też, że takie gniazdo to świetna reklama dla samej stacji benzynowej. Zapytaliśmy przedstawicieli Circle K  co sądzą na ten temat. Na odpowiedź czekamy.

Trwa ładowanie wpisu:facebook
Autor: BBI
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić