aktualizacja 

Mieszkańcy Biłgoraju wezwali policję. "Nieobyczajne zachowanie" w parku

269

Z nietypową interwencją spotkali się biłgorajscy policjanci. Mieszkańcy Biłgoraja zgłosili nagiego mężczyznę, który spacerował po miejskim parku. 40-latek miał na sobie jedynie buty i plecak. Tłumaczył mundurowym, że zdjął odzież, bo "chciał być bliżej natury".

Mieszkańcy Biłgoraju wezwali policję. "Nieobyczajne zachowanie" w parku
Zdjęcie ilustracyjne (lasy.gov.pl)

W miniony weekend na stanowisko kierowania biłgorajskiej komendy zadzwonili zaniepokojeni mieszkańcy Biłgoraja. Poprosili o pilną interwencję policjantów, ponieważ w jednym z parków miejskich zaniepokoił ich niecodzienny widok.

Po parku miał spacerować mężczyzna, który był zupełnie nagi.

Chwilę później, we wskazanym miejscu pojawili się mundurowi. Rzeczywiście, potwierdzili zgłoszenie. Jak się okazało po parku w okolicach ulicy Włosiankarskiej spacerował nagi 40-latek z Biłgoraja.

Mężczyzna miał na sobie tylko plecak i buty. Na pytanie o powód zdjęcia odzieży, wyjaśnił, że "chciał być bliżej natury" - relacjonuje policja.

Na polecenie mundurowych 40-latek ubrał się w odzież, którą miał w plecaku. Mężczyzna szybko pożałował swojego zachowania, gdyż za nieobyczajny wybryk, którego się dopuścił otrzymał mandat.

Zobacz także: Gdzie największe wzrosty cen? "Drożeje właściwie wszystko"
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić