o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
KLS
|

Egzekucja pod Częstochową. W domu było jeszcze jedno dziecko

5
Podziel się

Polska jest wstrząśnięta sprawą spod Częstochowy. Jacek zastrzelił swojego brata, jego żonę i dziecko. Teraz na jaw wychodzą nowe fakty. Okazuje się, że w domu było jeszcze jedno dziecko - 13-letni chłopczyk, który uciekł. Okazuje się, że chłopiec żyje.

Egzekucja pod Częstochową. W domu było jeszcze jedno dziecko
Morderca, Jacek Jaworek (Policja)
bELpXTRx

Do tej krwawej masakry doszło w Borowcach pod Częstochową. Był środek nocy. Ofiarami tej egzekucji jest małżeństwo i ich 17-letni syn. Zginęli we własnym domu.

Policjanci i śledczy uważają, że zrobił to Jacek Jaworek - brat zamordowanego mężczyzny. Policja zdecydowała się ujawnić jego wizerunek i dane. Ostrzega jednocześnie, że może być uzbrojony i niebezpieczny.

bELpXTRz

Wciąż na jaw wychodzą nowe fakty w tej sprawie. Okazuje się, że zamordowane w makabrycznych okolicznościach małżeństwo miało jeszcze jednego syna.

Cudem ocalał

13-letni chłopak uciekł z domu. Tylko to go uratowało. Teraz przebywa u swojego kuzyna.

bELpXTRF
On jeszcze nie dowierza temu wszystkiemu - mówi "Super Expressowi"pan Adam, kuzyn zamordowanych mieszkańców Borowców pod Częstochową.
Jak przyjdzie na to, to ja muszę go przyjąć jako własnego syna - deklaruje kuzyn osieroconego chłopca i jego zamordowanej rodziny.

Nieoficjalna wersja jest taka, że 13-latek, jak tylko zorientował się, co się dzieje, schował się do szafy. 52-letni wujek nie odnalazł jego kryjówki.

bELpXTRG

Nastolatek poczekał, aż morderca opuści jego dom. Potem miał uciec do kuzynostwa. Obecnie znajduje się pod opieką najbliższych i psychologa.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bELpXTSa
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(5)
Sapiens
4 miesiące temu
EGZEKUCJA? To tutaj niewłaściwe słowo. Młody autorze tego artykuliku: Zanim zaczniesz powtarzać nieznane ci określenia zapoznaj się z definicją, aby nie wprowadzać w błąd czytelników.
szkot
4 miesiące temu
Jaka EGZEKUCJA? Ten Jaworek jest przedstawicielem wymiaru sprawiedliwości? Poczytaj sobie pismaku co to jest EGZEKUCJA !!!!!!!!!
Abcde
4 miesiące temu
Po co w tv pokazują twarze i podają dane sąsiadów i rodziny u której przebywa 13latek ???
bELpXTSb
Katolik
4 miesiące temu
Jeden konkretny. Szacunek. Jak postanowił tak zrobił, nie to co wszyscy bohaterowie za klawiatury smartfona.
No nieźle
4 miesiące temu
Dajcie ochronę reszcie rodziny, bo nic nie wiadomo co gościowi odbije.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić