o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
A.S.
|
aktualizacja

Nowe ognisko koronawirusa w Polsce. Zamknięty wydział starostwa

21
Podziel się

W Zakładzie Opiekuńczo-Lecznicznym w Kowarach na Dolnym Śląsku pojawiło się nowe ognisko koronawirusa. Infekcję zdiagnozowano tam u 26 osób. Jedna z nich miała kontakt z pracownikiem starostwa w Jeleniej Górze.

Nowe ognisko koronawirusa w Polsce. Zamknięty wydział starostwa
Ognisko koronawirusa pojawiło się w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym w położnym w Sudetach mieście Kowary (PAP)
bErHybTV

Nowe ognisko COVID-19 pojawiło się w Kowarach w powiecie jeleniogórskim. Chorobę stwierdzono u 23 pacjentów oraz 3 pracowników placówki.

Jedna z zarażonych osób miała kontakt z pracownikiem urzędu starostwa w Jeleniej Górze, zatrudnionym w wydziale komunikacji. Wobec tego starosta, Krzysztof Wiśniewski, podjął decyzję o tymczasowym zamknięciu departamentu.

Czytaj także:

bErHybTX

Koronawirus. Zamknięty urząd powiatowy.

Będzie on zamknięty do momentu, gdy nie zostaną przebadani wszyscy pracownicy i nie zostanie sprawdzone, czy któryś z nich zaraził się koronawirusem.

"Zwracamy się z prośbą o załatwienie spraw drogą elektroniczną. Lista spraw możliwych do załatwienia w sposób elektroniczny znajduje się na platformie ePUAP" - ogłosił starosta.
bErHybUd

Choć wydział został zamknięty to urząd uspokaja osoby, które odwiedzały go w ostatnich dniach, że pracownik, który mógł zarazić się koronawirusem nie miał bezpośrednio styczności z petentami ani nie brał udziału w wydawaniu np. praw jazdy i innych dokumentów.

Zobacz także: Szczepionka na koronawirusa. Kiedy może powstać?

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bErHybUy
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(21)
nela
rok temu
My Polacy ze Śląska pragniemy zauważyć ,iż w większości jesteśmy przebadani lub jesteśmy w gronie szczęśliwych ozdrowieńców. Obawiajcie się raczej wczasowiczów z innych regionów naszego kraju. Idąc dalej tym tokiem -nie przyjeżdżajcie w góry , bo przez Śląsku musicie przejechać i nie przebadani stanowicie większe zagrożenie niż MY ŚLĄZACY!!!
Miki
rok temu
to sie juz robi śmieszne
pawel
rok temu
no i co ze Nowa Zelandia nie ma nowych ognisk +++ za to my mamy wodę święconą i fundusz kościelny
bErHybUz
wojar
rok temu
Dziwny ten wirus nie atakuje w sklepach dużopowierzchniowych a w urzędach ,szpitalach tu się takie powinno leczyć a nie zamykać oddziały czy szpitale bo ktoś niby zarażony się tam zjawił ?
Hej
rok temu
Widzialem chinczyka w okolicy :(
Szpagat
rok temu
Oddział już zamknięty jest Lecz jeśli chcesz, wyważyć możesz drzwi Oddział już zamknięty jest Możesz do nas wejść i z nami być
biznes
rok temu
tak robimy sobie urlop i nad jezioro
MOJ nick
rok temu
Rodacy ze śląska prosimy was, My z Trójmiasta zostańcie w wakacje u siebie Nie chemy Was tu Pozdrawiamy i życzmy duzo zdrowia.
MOJ nick
rok temu
Rodacy ze śląska prosimy was, My z Trójmiasta, zostańcie w wakacje u siebie Nie chcemy Was tu. Pozdrawiamy i życzymy dużo zdrowia
moni
rok temu
Na śląsku szpitale przepełnione na cmentarzach nie ma już miejsca to jakiś koszmar
mieszkaniec
rok temu
Sprawa nie dotyczy Jeleniej Góry. Ktoś włożył maseczki do skrzynki pocztowej. Czy to nie jest jakiś głupi żart? A może ktoś nas chce zakazić? Oczywiście wyrzuciłem to.
Harce Że
rok temu
"Nowe ognisko koronawirusa w Polsce." - Płonie ognisko i szumią media, Pan Szumowski jest w śród nas . Opowiada nam co się tutaj dzieje , bohaterski wskrzesza czas ... "
superamn
rok temu
Sciema 21 wieku ten koronowirus!!!!pandemia gdzie umieralnosc wynosi 0,0001 co to ma byc?
bErHybUr
pawel
rok temu
no i co że Nowa Zelandia nie ma nowych zakażeń ? my za to mamy wodę święcona i +++ fundusz kościelny
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić