Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Angelika Karpińska
|

Ochroniarz pobił kobietę za sweter. Zapadł wyrok

43
Podziel się:

Ochroniarz jednego z klubów w Częstochowie pobił kobietę za to, że miała na sobie sweter z kolorowym sercem. Sąd zakazał mu wykonywania zawodu i zbliżania się do pokrzywdzonej oraz orzekł zadośćuczynienie finansowe.

Ochroniarz pobił kobietę za sweter. Zapadł wyrok
Kobieta została pobita przez ochroniarza za ten sweter (Facebook, Karolina Krauze)

Do zdarzenia doszło w lipcu 2019 r. przed jednym z klubów w Częstochowie. Ochroniarzowi nie spodobał się sweter, który miała na sobie stojąca w kolejce do wejścia kobieta. Powiedział, że "w tym nie wejdzie" i kazał jej "wy********ć".

Po krótkiej wymianie zdań mężczyzna pobił kobietę. Na miejsce przyjechała policja i karetka, która odwiozła ją na SOR. Lekarz stwierdził m.in. skręcenie kręgosłupa szyjnego, stłuczenie głowy i szyi oraz naderwanie stawów i więzadeł.

W kolejce ok. 20-30 osób stojących pod klubem nie było ani jednego faceta, który chciałby mi pomóc. Poza moją przyjaciółką zainterweniowały jeszcze dwie dziewczyny. Faceta ze mnie ściągnęli inni jego koledzy z ochrony - relacjonowała kobieta.

Firma, w której zatrudniony był ochroniarz, zwolniła go z pracy. Sprawą zajęła się prokuratura.

Pobił kobietę za sweter z tęczowym sercem. Usłyszał wyrok

W Sądzie Rejonowym w Częstochowie zapadł wyrok. Ochroniarz został uznany za winnego zarzucanych mu czynów. Sąd orzekł trzyletni zakaz wykonywania zawodu ochroniarza i zbliżania się do pokrzywdzonej, grzywnę w wysokości 3 tys. zł, 1,5 tys. zł zadośćuczynienia poszkodowanej i zwrot kosztów jej obrońcy.

Pan Jarosław Z. nie czuł potrzeby przeproszenia mnie, a naprawdę mógł tym wiele zdziałać, możliwe, że gdyby się postarał, sprawy mogłoby nie być. Moja sprawa, ostatecznie wygrana, to przestroga i ostrzeżenie dla osób, które mają chęci na podobne zachowania, które jak widać wg sądu, są nieakceptowalne - skomentowała wyrok sądu pani Karolina.

Zobacz także: Łódź. Policjant potrącił pieszego i dostał pouczenie. Komendant wyjaśnia

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(43)
mnik
5 miesięcy temu
Sędziemu też się chyba sweter nie podobał.
aw15
5 miesięcy temu
Częstochowa i obrońca Janogórskiej Pani
jadzia
rok temu
Paski kolorowe to nie tęcza tylko paski.Flaga rosyjska też jest w kolorowe paski.Ten pseudo ochroniarz powinien ponieść karę,a firma zatrudniająca go wypłacić odszkodowanie.Wystarczyłoby wziąć dobrego adwokata.
Witold
rok temu
Katolicki to kraj, pełen miłosierdzia bliźniego.
Ochroniarz
rok temu
Słyszeliście takie słowo " Selekcja?" Nadmieniam że w remizie nie jest chyba stosowany.
Wagabunda
rok temu
Do wszystkich obszczekujących Ochroniarza: nie byliście przy tym, więc nie wiecie jak było. Zatem nie ferujcie wyroków. Znacie lepiej sprawę od Sądu, krytykujeciei Sąd i Ochroniarza? Na jakiej podstawie, pytam się? Żałosne. Jakby sprawa Was dotyczyła już słyszę te piski "o, ja niewinny". Ośmieszacie się. Sami idźcie do więzienia. Niech się spełni Wam to co drugiemu Człowiekowi Życzycie.
klulbeboli
rok temu
3 tys chyba miało być tam 300 tys za pobicie
Janek
rok temu
Wstyd być takim sędzią, normalny człowiek by się wstydził
Za jajka poci...
rok temu
Niezawisłe sądy przecież, zapytajcie PO i Unię niech się wstawią
Boo
rok temu
Ziobro tu Ciebie nie ma, lubisz tylko głośne sprawy aby błyszczeć. Facet powinien siedzieć, a nasze sądy to niestety nie III a IV świat.
moomin
rok temu
ochroniarz powiadzacie, to on chyba powinien ochraniać a nie bić, ale to już tak niestety jest że jeżeli chodzi o ochroniarzy np. na budowie/szlabanie to przeważnie jest nie obrażając nikogo dziadek dorabiający do emerytury co już mu ciężko nawet ze stołka wstać a jezeli chodzi o kluby to przeważnie kark bez szyi chociaż brak szyi jest mniejszym problemem niż brak mózgu i nazywanie takiego bezmózgiego "bandziorka" ochroniarzem to jak dla mnie spore nadużycie, a wyrok ? sędzia widocznie podszedł do swojej pracy tak jak ten "ochroniarz"
kODeek
rok temu
Chwała bohaterom. Jeszcze mu kiedyś pomnik postawią.Mial chłop rację
Wasp
rok temu
Dla sądu 3 tyś. Dla poszkodowanej 1.5 tyś. Brawo
Szymon Hołown...
rok temu
Za noszenie pedofilskich symboli powinna być kara!!!
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić