Odurzyli mężczyznę. Połasili się na jego mercedesa i psa

6

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji Wrocław-Krzyki zostali powiadomieni o nietypowym przestępstwie, do którego doszło w okolicy stawów na terenie miejscowości Tyniec Mały. Sprawcy odurzyli właściciela pojazdu, a następnie dokonali kradzieży jego mercedesa wraz z psem rasy owczarek podhalański. Usłyszeli już zarzuty dotyczące m.in. kradzieży szczególnie zuchwałej.

Odurzyli mężczyznę. Połasili się na jego mercedesa i psa
Złodziej połasił się na samochód i psa. (KMP Wrocław)

Do komisariatu na wrocławskich Krzykach zgłosił się mężczyzna, który opowiedział o nietypowym zdarzeniu. Spędzał czas w okolicy stawów na terenie miejscowości Tyniec Mały, kiedy dołączyła do niego para. Zaoferowali mu coś do picia.

Ukradli mercedesa i psa

Krótko po wypiciu napoju mężczyzna dziwnie się poczuł. Kobieta i mężczyzna zaproponowali pokrzywdzonemu, że zawiozą go do domu.

Okazało się jednak, że para ma inne plany. Nie tylko nie odwieźli go do domu, ale także nie chcieli oddać samochodu oraz psa, który podróżował z pokrzywdzonym.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Zbudowali nowy dom, który wygląda jak stary. Dwie sypialnie, salon z kuchnią i antresola za 390 tys. zł
Następnego dnia pokrzywdzony poprosił o pomoc w tej sprawie policjantów na wrocławskich Krzykach. Ci na podstawie swoich ustaleń oraz materiału dowodowego natrafili na trop nieuczciwej pary — starsza aspirant Aleksandra Freus z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu.

Policjanci potwierdzili, że podejrzewani to 29-letnia kobieta oraz 39-letni mężczyzna. W pierwszej kolejności udało się odzyskać psa, którego złodzieje sobie przywłaszczyli. Okazało się jednak, że zdążyli już sprzedać kradziony pojazd.

Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego z Komisariatu Policji Wrocław-Krzyki podjęli kolejne kroki i finalnie odzyskali mercedesa. Zatrzymana para usłyszała zarzuty kradzieży szczególnie zuchwałej. Grozi im teraz nawet do 8 lat pozbawienia wolności. W trakcie czynności okazało się także, że kobieta jest poszukiwana do odbycia kary pobawienia wolności.

Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić