Okaleczyła sąsiadkę na całe życie. Szokująca decyzja sądu

41

27-latka w ramach sąsiedzkich porachunków oblała młodą matkę wrzącą wodą z cukrem. Decyzja sądu w sprawie jest szokująca.

Okaleczyła sąsiadkę na całe życie. Szokująca decyzja sądu
Chloe Walsh oblała sąsiadkę wrzątkiem. Nie pójdzie do więzienia (Facebook)

Do dramatu doszło na ulicach Liverpoolu. 27-letnia Chloe Walsh miała niemałą sprzeczkę z sąsiadką. Jak donosi portal Liverpool Echo, miała finalnie zaatakować kobietę wrzącą wodą z cukrem. Poparzona Kimberley trzy miesiące wcześniej urodziła dziecko.

Kobieta doznała ciężkich poparzeń, a ślad po walce z Chloe zostanie do końca życia. Dlaczego 27-latka zaatakowała sąsiadkę? Jak donosi tabloid, miała zauważyć, że w jej domu jedna z szyb jest wybita. Podejrzenie padło na sąsiadkę i Chloe z czajnikiem w ręku ruszyła w stronę jej mieszkania. W sądzie tłumaczyła, że na widok wybitej szyby "zaczęła obawiać się o swoje życie".

Okaleczyła sąsiadkę. Wyszła z sądu na wolność

27-latka ma dwójkę dzieci i to był najważniejszy argument, którym kierował się sąd przy podjęciu decyzji o rezygnacji z kary pozbawienia wolności.

Sąd chciał dać szansę kobiecie na normalne wychowanie dzieci. Ponadto Chloe ma duże szanse na poprawę swojego zachowania. Do tego zdaniem orzekających czyn "nie został popełniony z premedytacją lub planem".

Zobacz także: Rzeczniczka Porozumienia o podwyżkach dla polityków. Ma pomysł
Autor: MMC
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić