Otrzymuje tajemnicze telefony. Wcześniej krytykował Meghan Markle

32

Piers Morgan niejednokrotnie otwarcie mówił, że, jego zdaniem, Meghan Markle zwyczajnie skłamała podczas wywiadu u Oprah Winfrey. Naciągnęła wiele faktów, co według dziennikarza było niedopuszczalne. Ostatnio przyznał, że otrzymał tajemniczy telefon od rodziny królewskiej ws. swoich wypowiedzi.

Otrzymuje tajemnicze telefony. Wcześniej krytykował Meghan Markle
Piers Morgan. (Wikimedia Commons, Flickr, Pete Riches)

Piers Morgan jest na ustach wszystkich w Wielkiej Brytanii, odkąd publicznie zarzucił Meghan Markle kłamstwo ws. wystąpienia u Oprah Winfrey. Gwiazda zachodniej telewizji, prywatnie przyjaciółka Meghan Markle, przeprowadziła z byłą aktorką i jej mężem, księciem Harrym, "wywiad rzekę", w którym m.in. oskarżyła rodzinę królewską o rasizm.

Wywiad oczywiście obejrzał także jeden z popularniejszych dziennikarzy brytyjskiej telewizji - Piers Morgan. Nie omieszkał gorzko skomentować tego, co powiedziała Meghan Markle w programie "Good Morning Britain", za co został zwolniony z pracy (był tam prowadzącym). Wyznał wprost, że nie wierzy w ani jedno słowo Meghan Markle.

Piers Morgan powiedział o tajemniczym telefonie. "Ktoś z rodziny królewskiej skontaktował się ze mną"

Na łamach magazynu "Extra" dziennikarz wyznał, że "ktoś z rodziny królewskiej kontaktował się z nim". Piers Morgan przyznał, że nie wie, kto to był, ale osoba ta była wdzięczna za to, że "w końcu ktoś wstawił się za rodziną królewską".

Nie zamierzam wchodzić w to, kto to był, ale okazał wdzięczność za to, że ktoś w końcu stanął po stronie rodziny królewskiej - czytamy.

Obserwatorzy rodziny królewskiej wciąż zastanawiają się, kto zadzwonił do Piersa Morgana. Dziwne w tym wszystkim jest także to, że osoba ta, jak mówi dziennikarz, nie przedstawiła się z imienia i nazwiska.

Autor: HNM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić