Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
oprac. Magdalena Nałęcz
|
aktualizacja

Pierwsza publiczna reakcja Leszka Millera po stracie syna. Udostępnił w sieci jego zdjęcie

10
Podziel się:

Śledczy ustalają okoliczności śmierci Leszka Millera juniora. Syn byłego premiera najprawdopodobniej popełnił samobójstwo. Polityk po raz pierwszy publicznie zareagował na tragedię, która zdarzyła się w jego rodzinie.

Leszek Miller junior miał 48 lat
Leszek Miller junior miał 48 lat (East News, Andrzej Iwanczuk)

Ciało Leszka Millera juniora znalazła w niedzielę przed południem jego partnerka. - I to było najgorsze, co mnie w życiu spotkało. Zastać tak osobę, którą się kocha. To było koło 11-12 w południe. Spałam na dole, bo mieliśmy sprzeczkę, a on był wtedy u góry. Jeszcze koło 2-3 w nocy zszedł na dół i potem zamknął się w sypialni na górze. Potem rozegrał się horror, najgorszy jaki można sobie wyobrazić - mówiła w rozmowie z reporterką WP narzeczona syna byłego premiera.

Na temat tragedii, która wydarzyła się w rodzinie Millerów, milczy premier. Ojciec Leszka Millera juniora we wtorek wieczorem udostępnił w sieci zdjęcie swojego syna.

Według naszych ustaleń we wtorek przeprowadzono sekcję zwłok w Zakładzie Medycyny Sądowej. Pobrano m.in. materiał do badań toksykologicznych. Wstępne ustalenia wskazują na samobójstwo. Śledczy badają jednak również, czy ktoś Leszkowi Millerowi jr. nie pomógł w odebraniu sobie życia.

Leszek Miller jr prawdopodobnie popełnił samobójstwo

To dlatego Prokuratura Rejonowa w Piasecznie wszczęła śledztwo w kierunku doprowadzenia syna byłego premiera namową lub przez udzielenie pomocy do targnięcia się na własne życia. - Jest to kwalifikacja robocza śledztwa przyjmowana w przypadku tego typu zdarzeń - zastrzegł prok. Łukasz Łapczyński z Prokuratury Okręgowej w Warszawie.

Zobacz także: Zobacz także: Afrykanie idą do Europy. Ryzykują życiem, a potem żałują

Leszek Miller (syn nosił to samo imię, co były premier Leszek Miller) był absolwentem warszawskiej Szkoły Głównej Handlowej. Krótko po studiach w 1996 roku współpracował m.in. ze słynnym rajdowcem i biznesmenem Sobiesławem Zasadą. Został wiceprezesem spółki Fly&Drive, której taksówki obsługiwały warszawskie lotnisko. Firma jednak upadła.

Po rozwiązaniu spółki został pełnomocnikiem do spraw kapitałowych zarządu Dolnośląskiej Spółki Inwestycyjnej KGHM Polska Miedź.Potem prowadził rozmaite inwestycje i interesy. Związał się m.in. z branżą ubezpieczeniową i funduszami inwestycyjnymi. Wiele razy zarzucano mu niejasne interesy i szemrane kontakty. Ze względu na to ojciec wysłał go na stypendium językowe na Florydzie.

Gdzie szukać pomocy?

Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji i chcesz porozmawiać z psychologiem, dzwoń pod bezpłatny numer 800 70 2222 całodobowego Centrum Wsparcia dla osób w kryzysie. Możesz też napisać maila lub skorzystać z czatu, a listę miejsc, w których możesz szukać pomocy, znajdziesz TUTAJ.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(10)
bb
4 lata temu
Czyżby seryjny samobójca powrócił ?
annn
4 lata temu
wyrazy głębokiego współczucia
adam
4 lata temu
taką tragedię należy uszanowac milcząc i nie pieprzyć bzdur !!!
emeryt
4 lata temu
Przez śmierć człowieka (kondolęcje dla rodziny) dowiedziałem sie jakie powiązania biznesowe istniało w scisłym gronie towarzyszy. Denat trzymał z Zasadą żona z Guzowatym, Guzowaty musiał trzymać sztame z kolektywem PZPR.itd itd. A my dostaliśmy kartki na żarcie.
jatem
4 lata temu
Współczuje rodzinie - dla dzieci i rodziców to katastrofa...
Te numery zau...
4 lata temu
podawane pod artykułami to pic na wodę. Jestem akurat w potrzasku i szukam pomocy. Niestety nie mam innej możliwości jak internetowej . A tam wprawdzie odpisali szybko ma mojego maila ale kiedy już człowiek się otworzył i zdradził z problemem tak zaraz odsyłają do lekarza osobiście albo starją się zepchnąć człowieka przekierowując do innego specjalisty bo „oni akurat nie są od tej tematyki” Nie każdy ma możliwość pokaciacdo lekarza osobiście a zbywanie człowieka w miejscu gdzie szuka pomocy bywa katastrofalne w skutkach. Szkoda ze te telefony zaufania nie spełniają roli do której zostały stworzone!
12345
4 lata temu
Ach jak wszechstronnie był on wykształcony i jeszcze stypendium dostał. Musi co nie podzielił się zarobkami z kim powinien - jak się żyje w towarzystwie "żelaznej szczęki i długiej łapy". Tow. Ćwiek (szef celników (lata 90') dwa razy strzelał do siebie aby popełnić samobójstwo). Musi co nie był pod ochroną "wiodącej partii narodu" lub się naraził.
Zniesmaczony
4 lata temu
Zacietrzewienie, Chamstwo, Furia, Amok, Tępota - te i jeszcze setka innych słów na opisanie osób które wystawiają komentarze bez cienia refleksji. Mam nadzieję że wasze prośby i insynuacje w nich zawarte sprawdzą się w stosunku do Was.
Janko
4 lata temu
Bolek i Miller 1:1 .. kasa to nie wszystko ..
trolololo
4 lata temu
ostatnio wykańczają tych wysokich rangą ciekawe o co ta afera, że aż takie środki idą
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić