Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
EKO
|

Pili poranną kawę. Nagle ich oczom ukazała się prawdziwa bestia

3
Podziel się

Para z hrabstwa Pinellas w stanie Florydy przeżyła prawdziwe chwile grozy, gdy była zmuszona stanąć oko w oko z aligatorem. Popijali właśnie kawę na tarasie, kiedy dobiegły ich dziwne dźwięki. Spojrzeli w dół i zobaczyli niebezpiecznego gada.

Pili poranną kawę. Nagle ich oczom ukazała się prawdziwa bestia
Para z Florydy przeżyła prawdziwe chwile grozy, gdy aligator wszedł na teren ich posesji (kadr z telewizji Fox News Channel)
bEURMVMB

Tim Kelley, właściciel posesji odwiedzonej przez aligatora, podzielił się swoją historią w rozmowie z Fox News. Gdy z partnerką spojrzeli w kierunku, z którego dochodziło trzeszczenie, okazało się, że tuż obok nich spoczywa aligator. Gad był wyraźnie zaklinowany i nie mógł wydostać się spod stołu.

Poszedłem po kawę, wróciłem, kiedy usłyszałem warkot i huk, zerknąłem w prawo i zobaczyłem, że na naszej werandzie znajduje się aligator – relacjonował Tim Kelly (Fox News).
bEURMVMD

Aligator na podwórku. Przeżyli, bo gad zaklinował się pod stolikiem

Para natychmiast wycofała się z werandy i zadzwoniła po strażników przyrody. Jeszcze przed ich przyjazdem aligator zdołał nie tylko wydostać się spod stolika, lecz także postanowił popluskać się w basenie.

Po prostu siedzieliśmy, popijając kawę i obserwując, jak pływa w basenie. Podchodził odpocząć na schodach, a potem znowu opadał na dno – wspominał Tim Kelly (Fox News).
bEURMVMJ

Mimo że zdarzenie mogło skończyć się tragicznie, para podchodzi do niego z humorem i dystansem. Tim Kelly zażartował nawet, że wizyta aligatora skutecznie rozbudziła ich na początek weekendu.

To było niewiarygodne. Niezły początek piątkowego poranka, dobry start weekendu, to na pewno nas rozbudziło – zażartował Tim Kelly (Fox News).
Zobacz także: Zobacz też: Atak aligatora na kajak. Mężczyzna nagrał przerażający moment
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEURMVNe
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(3)
Ziom
8 miesięcy temu
Ten stolik uniosło by roczne dziecko a aligator się tam zaklinował i nie może wyjść takie to jest zabawne czytając to już komentarze są lepsze szczerze macie chyba I- .Q 0 a wgl go nima
bvg
9 miesięcy temu
Widać lubi kawę !
hehe .
9 miesięcy temu
Przeżyli, bo gad zaklinował się pod stolikiem.K...a , ten , który to pisał miał chyba 2 w skali Apgar
bEURMVNf
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić