o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
GG
|

Był ogromny. Polował na niego lata. Kiedy go dorwał, rozwinął metrówkę

53
Podziel się

Pewien Amerykanin odniósł wielki sukces. Po wielu latach niepokoju wreszcie udało mu się zabić aligatora, który dręczył jego rodzinę. Bestia miała gigantyczne rozmiary.

Był ogromny. Polował na niego lata. Kiedy go dorwał, rozwinął metrówkę
Rodzina sfotografowała się z upolowanym drapieżnikiem (Twitter, New York Post)
bErTFnnp

Pewien mieszkaniec Florydy walczył z nieproszonym gościem. Problem w tym, że był nim ogromny aligator. Po 3 latach Corey Capps spełnił swoje marzenie i dorwał bestię zamieszkującą wody rzeki Apalachicola. Dumny z wygranej walki mężczyzna sfotografował się obok zabitego drapieżnika. Teraz może już spać spokojnie.

bErTFnnr

Do upolowania gada doszło podczas przejażdżki łodzią. Jak donosi portal CNN, Corey płynął wraz z żoną po rzece Apalachicola. Nagle zauważył leżącego na brzegu aligatora. Niezwłocznie skontaktował się z przyjacielem, który posiadał pozwolenia niezbędne do zabicia drapieżnika. Mężczyźni umówili się na polowanie.

Egzekucja nastąpiła następnego dnia, 13 października. Mężczyźni wypłynęli łodzią i znaleźli zwierzę dokładnie w tym samym miejscu, w którym było dzień wcześniej. Następnie przyjaciele zaatakowali aligatora harpunem, nie dając mu żadnych szans na przeżycie.

bErTFnnx

Mężczyźni nie spodziewali się, że aligator będzie tak wielki. Z trudem przetransportowali go łodzią na ląd. Okazało się, że gigantyczny drapieżnik mierzył ponad 4 metry i ważył aż 457 kilogramów. Capps przyznał, że mało brakowało do stanowego rekordu największego upolowanego aligatora w historii.

Zobacz także: Aligator na środku drogi. Gad zupełnie nie przejmował się obecnością człowieka
bErTFnnS
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(53)
Xyz
4 miesiące temu
Tytuł : Był ogromny. Polował na niego lata. Kiedy go dorwał, rozwinął metrówkę Ale kto, człowiek był ogromny i polował lata, rozwinął metrówkę , czy może aligator był ogromny, polował lata na człowieka i kiedy go dorwał to rozwinął metrówkę?
Nimrod
4 miesiące temu
No cóż...kwintesencja yankesa...żyło to zabił.Ogolnie jak by tak przebadać ich kraj to jakieś 10% społeczeństwa spełniałaby rolę człowieka myślącego. Zresztą jak widać u Nas to obowiązuje ta sama reguła...nazryc się,nachlać i odebrać 500+.Reszta niech się wali.
Leszek10000
4 miesiące temu
Szkoda aligatora. Mógłby być ozdobą niejednego zoo. Zabił jednego w jego miejsce przybędzie 10 mniejszych. Jego rodzina nie będzie bezpieczniejsza a wręcz przeciwnie. Mniejszego łatwiej przeoczyć.
bErTFnnT
Faaaz
4 miesiące temu
A co ten aligator, haracz z nich ściągał, dzieci mu gwałcił, samochody i domy mu podpalał, czy na jego terenie ulokował fabrykę narkotyków?
ger
4 miesiące temu
to juz bylo
mm000
4 miesiące temu
aligatory i krokodyle nadaja sie tylko do odstrzalu i na galanterie, nie wnosza do srodowiska niczego dobrego, sa tylko zagrozeniem dla ludzi i sa ohydne i odrazajace
Adikszczecin
4 miesiące temu
Hehehe ale argument.
Pietra
4 miesiące temu
To jest po prostu chamstwo. To jest chronienie przyrody?! Gad wszedł mu do działki o co? Nie można tego było zgłosić i go złapać, a później wywieść na wolność? Od kiedy to życie człowieka jest ważniejsze od życia człowieka?? Jakiś głupek wjedzie w drzewo i zginie- wielka afera na pół i internetu. A jak codziennie ginie tysiące zwierząt- nic się nie mówi. Zabije niewinne zwierzę, jeszcze się tym chwali.
Darek
4 miesiące temu
A kto w tej historii jest okrutnym drapieżcą
Lidzia
4 miesiące temu
Zadanie śmierci zwierzęciu wielkim sukcesem. Żenada,po prostu żenada.
Watermelon
4 miesiące temu
Zabił jednego dużego, ale dziesiątki mniejszych chodzących po okolicy to już mu nie przeszkadza? Buc I ignorant jakich mało. Ten jeden duży, zapewniał mu spokój, bo trzymał inne aligatory z dala od swojego terenu i gniazd. Teraz to dopiero będzie miał się czym martwić.
Sławek
4 miesiące temu
Wyrazy współczucia i kondolencje dla dzieci tego aligatora, mam nadzieję że niedługo zjedzą tego białego kolonizatora dzikich terenów Ameryki Północnej
mnv
4 miesiące temu
kolejny amerykański skur wiel dumny z siebie . gad dręczył jego rodzinę ? pewnie tak samo jak Indianie biednych białych osadników. pozdrowienia z nantusna dla Wielkiego Białego Ojca w Waszyngtonie. Kochamy juesej. swoją drogą ciekawe czy mocno się potłukł na tych schodkach jak Putin pierdnął. oby nic mu nie było i zdążył zablokować NS 2
bErTFnnL
Szynszyl
4 miesiące temu
Tak bo człowieka coś dręczy to trzeba zabić, to że jesteśmy gatunkiem dominującym (teoretycznie) to mamy prawo niszczyć pozostałe gatunki dobra opcja do jakiegoś czasu, teraz prowadzimy masowe zabudowania terenu i tak jak wszystko trzeba będzie udać się do muzeum
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić