Wróć na
Anna Jankowska
|

Pokłóciła się z chłopakiem. Wymyślił doskonały prezent na przeprosiny

22
Podziel się

Studentka z Filipin po kłótni przestała się odzywać do swojego chłopaka. Nastolatek wpadł jednak na genialny pomysł, jak może ją przebłagać. Drodzy Panowie, uczcie się od mistrza. To nasza #DziennaDawkaDobregoNewsa.

Pokłóciła się z chłopakiem. Wymyślił doskonały prezent na przeprosiny
Pokłóciła się z chłopakiem. Wymyślił doskonały prezent na przeprosiny (Facebook)
bCPLLLxN

Wiele kobiet oczekuje od ukochanych kwiatów. Inne zachwyci burger z frytkami. Bohaterka tej historii zalicza się do drugiej grupy. Zdjęcia zachwyconej Rosemarie Jose udostępniło na Facebooku aż 95 tys. osób.

Pokłóciła się z chłopakiem. Wymyślił doskonały prezent na przeprosiny

18-letnia studentka z Cotabato na Filipinach pokłóciła się ze swoim chłopakiem, który mieszka w innym mieście. Przez dwa dni nie rozmawiali, aż wreszcie nastolatek wymyślił sposób na przebłaganie ukochanej.

bCPLLLxP

Rosemarie Jose dostała od niego wielką paczkę wypełnioną burgerami, frytkami i napojami z filipińskiej sieci fast food Jollibee. Zachwycona dziewczyna pochwaliła się zdobyczą na Facebooku, a jej entuzjazm podzieliło 95 tys. osób, które udostępniły jej zdjęcia.

Wcześniej zazdrościłam innym podobnych niespodzianek. Kochani, nigdy nie traćcie nadziei, a może was też spotka takie szczęście – napisała żartobliwie 18-latka.
bCPLLLxV

Nastolatka wzruszyła się romantycznym gestem chłopaka. Podziękowała mu za prezent i ich związek wrócił na dawne tory. Równie szczęśliwi są właściciele firmy kurierskiej, która dostarczyła Rosemarie Jose przesyłkę z burgerami. Po jej poście kurierów zalała fala zamówień na burgery, misie i bombonierki.

Zobacz też: Najlepiej WPolsce. Krzysztof Puternicki w Gdańsku: "Nie brać mapy i po prostu się zgubić"

bCPLLLyq
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(22)
Obserwator
miesiąc temu
Jeśli autorka tego artykułu uważa, że to jest "dobry news" to powinna jak najszybciej skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Przecież ta historia to klasyczny przykład nazywany w psychologii ,,szantażem emocjonalnym" czyli przypisywaniem mężczyźnie winy za brak dojrzałości emocjonalnej i psychicznej osoby wszczynającej awanturę.
Piotr
miesiąc temu
Czyli jak ja teraz zrobię awanturę dziewczynie - to ona "będzie miała obowiązek" mnie przeprosić i coś mi kupić??? I to ma być dobry news? Mądra jesteś??? I jeszcze to feministyczne i mizoandryczne (podszyte nienawiścią do mężczyzn) "uczcie się od mistrza" Redaktorko - jesteś niepoważna. Gdy moja była dziewczyna urządziła mi kłótnię - to... była to jej ostatnia kłótnia jaką przeprowadziła na mnie. Miała 30 minut na spakowanie się, wyniesienie swoich śmieci, oddanie kluczyków do samochodu oraz oddanie pieniędzy (6500 zł których wydałem na nią od początku znajomości). Płakała szlochała. Koniec. Za bramą czekała z workami pełnymi swoich rzeczy 40 minut aż ktoś po nią przyjedzie. Dlatego nie rozumiem, jak ktoś kto jest zły i poniża drugiego człowieka po przez urządzanie mu kłótni, dąsów, fochów - może uchodzić za "ofiarę". A tym bardziej nie rozumiem - jak rzeczywista ofiara znęcania się emocjonalnego i psychicznego (a tym jest kłótnia, sprzeczka) ma mieć OBOWIĄZEK przeprosin w stosunku do agresora. To jest ohydne. Panowie, jeśli macie się czegoś nauczyć z tej historii - to jedynie szacunku do samych siebie
Feminizmtorak
miesiąc temu
Widzicie jak kobiety manipulują ludźmi? Wszczęła kłótnię i... jeszcze otrzymała przeprosiny i dostała prezenty. Chyba powinno być na odwrót
bCPLLLyr
LOL
miesiąc temu
Zrobiła mu awanturę i to on ma ją jeszcze przeprosić. Piękne postawy promujecie
Anka
miesiąc temu
Aż mnie zatkało... Brak słów. Od kiedy to ofiary przepraszają osoby wszczynające i zapoczątkowujące kłótnie? To chyba ona powinna przeprosić jego, a nie on ją?!? Ona zaczęła i zrobiła mu awanturę, a on ma ją jeszcze przepraszać??? Przecież to jest chore. To w psychologii nazywa się "szantażem emocjonalnym" albo "znęcaniem się emocjonalnym" nad ofiarą wiktymizując ją przez przypisywanie jej "winy" - iż to rzekomo z jej (mężczyzny) powodu biedna kobieta "musiała" wszcząć kłótnię aby walczyć o urojone "swoje prawa" i to ona (agresorka) cierpi - a mężczyzna musi coś teraz zrobić aby naprawić i "odkupić" swoje "winy". Ohydne
Najnowsze komentarze (22)
Doc.
23 godz. temu
Ma chłop rację napoi, podkarmi, utuczy, a jak się już napasie to ją sam zje uprzednio grillując...
Tom
2 tyg. temu
Czasem wystarczy zabrać dziewczynę na kebaba i jej mija zły humor... Chociaż moja raz się śmiertelnie na mnie obraziła i w ramach przeprosin zabrałem ją do symulatora lotów w wielkopolsce. Zauważyła, że się staram i mi odpuściła.
Karolina
3 tyg. temu
Też niedawno miałam kilka sprzeczek ze swoim chłopakiem najczęściej o sprzątanie… W końcu się zlitował i zakupił roombe o którą tak długo prosiłam. Na początku nie był zbyt przekonany do jego zakupu, ale teraz sam ją uruchamia nawet prosić go nie muszę :P
242
4 tyg. temu
Kolejny dowód na to, że świat zszedł na przysłowiowe psy ( nie obrażając tych fajnych zwierząt...)
Janusz
miesiąc temu
Bardzo zdrowe.
Adik
miesiąc temu
Rozumiem że głodna, a teraz wyżywi całą wioskę i stąd ta radość
Loki
miesiąc temu
Gdyby ja naprawdę chciał przeprosić zamówił by dobrego burgera z burgerowni :P Wolał zamówić z sieciówki czyli zafundować jak to leciało w tej reklamie? Cukrzyce, nadwage itp
Gapcio
miesiąc temu
Kopiują jako wiadomość reklamę burgerów, bez przesady :/
bCPLLLyj
ahahaha
miesiąc temu
uczcie sie mlodzi --tak sie was odmóżdża aha ha ha
Gosc
miesiąc temu
Głupich nie sieją....mądry wie co zrobić jak postąpić,a mameje potrzebują poradników
fimiki
miesiąc temu
a już myślałem że nastanie koniec pewnej ery z filami na yp a jednak jeszcze nic straconego
Anarchista1
miesiąc temu
Artykuł typu "ble, ble ble", a na koniec reklama burgerów i innych.
Kamil
miesiąc temu
tak się robi reklamę w dzisiejszych czasach
LOL
miesiąc temu
Zrobiła mu awanturę i to on ma ją jeszcze przeprosić. Piękne postawy promujecie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić