Policja go szuka. "Elegancik" nagrany na parkingu galerii handlowej

254

Policjanci z Myślenic woj. (małopolskie) poszukują sprawcy brutalnego pobicia. Mężczyzna, zarejestrowany przez kamery monitoringu, z nieznanych przyczyn zaatakował przechodnia i jego partnerkę, powodując u ofiar poważne obrażenia. Funkcjonariusze proszą o pomoc.

Policja go szuka. "Elegancik" nagrany na parkingu galerii handlowej
Policja szuka sprawcy pobicia (Policja Myślenice)

Do zdarzenia doszło w środku dnia, w poniedziałek 3 czerwca, na parkingu w pobliżu Galerii Myślenickiej. Cała sytuacja została zarejestrowana przez kamery monitoringu, zainstalowane na budynku.

Brutalna bójka w Myślenicach. Policjanci poszukują sprawcy

Na opublikowanych przez policję zdjęciach widać mężczyznę w koszuli z kołnierzykiem, marynarce i w czapce z daszkiem, który atakuje przechodnia. Powód brutalnego ataku nie jest jak na razie znany.

Uderzając pięściami i kopiąc, spowodował poważne obrażenia ciała swojej ofiary. Uderzył również partnerkę pokrzywdzonego, a następnie uciekł z miejsca zdarzenia - przekazał w policyjnym komunikacie oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Myślenicach mł. asp. Dawid Wietrzyk.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Bójka w centrum Legnicy. Topiła go w fontannie

Stan ofiar nie został ujawniony. Choć od niebezpiecznego incydentu minęło już przeszło półtora tygodnia, mundurowym wciąż nie udało się ustalić tożsamości sprawcy dotkliwego pobicia.

Z tego względu policjanci z Myślenic zdecydowali się zwrócić o pomoc do społeczeństwa. Liczą, że komuś uda się rozpoznać widocznego na fotografiach mężczyznę i go zidentyfikować.

Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę na zdjęciach, lub mogą przyczynić się do ustalenia jego tożsamości, prosimy o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Myślenicach. Zapewniamy anonimowość. Tel. 47 83 29 200, 665 390 382 - apelują funkcjonariusze z KPP w Myślenicach.
Trwa ładowanie wpisu:facebook
Autor: SSŃ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić