Aniela Siwek| 

Policja interweniowała na plaży. Kobieta miała "nieodpowiedni" strój

171

Znana akrobatka Sam Panda została zatrzymana przez policję, ponieważ jej bikini odsłaniało zbyt dużo ciała. Po funkcjonariuszy zadzwoniła inna kobieta, której nie spodobał się plażowy strój sportsmenki.

Policja interweniowała na plaży. Kobieta miała "nieodpowiedni" strój
(Facebook)

Znana akrobatka Sam Panda udostępniła 20-minutowe wideo z incydentu na Facebooku. Dodała, że zatrzymano ją, ponieważ innej kobiecie przebywającej na plaży nie spodobał się jej strój, który miał zbyt dużo odsłaniać. Do zdarzenia doszło na Myrtle Beach w Południowej Karolinie w USA. 

Żeby było jasne. Kobieta zadzwoniła po policję przez moje bikini. Tak to się zaczęło. Jakaś Karen zdecydowała, że moje ciało jest dla niej obraźliwe, i mówiła swojej córce, że jej ciało może ją kiedyś doprowadzić do aresztowania. Że jej ciało może być powodem, dla którego dorosły mężczyzna ją zgwałci. Że jej ciało jest złe – napisała w poście Sam.   

Na nagraniu widać, jak akrobatka dopytuje, za co jest zatrzymywana. Tłumaczy się także, że bikini, które ma na sobie, nosi bardzo często i nie sprawiło to jak dotąd żadnych problemów.

Zobacz także: Bon turystyczny już działa. Zainteresowanie Polaków duże

Mundurowi powiedzieli, że "pojawianie się nago na jakiejkolwiek publicznej plaży jest niezgodne z prawem". Na Myrtle Beach kostiumy kąpielowe ze stringami - a taki kostium miała Sam Panda - są uważane za nieprzyzwoite i zabrania się ich noszenia w miejscach publicznych. 

Policja potwierdziła, że doszło do interwencji na plaży. Jak informuje Fox 8, funkcjonariusze mieli zostać wezwani w związku z doniesieniem o dwóch kobietach, które miały na sobie stringi i prześwitujące topy. Obie zostały uwolnione po tym, jak zobowiązały się zmienić ubranie.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Czytaj także:

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić