Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
BA
|

Policja szuka tych kierowców. "Zapraszamy pilnie na komendę"

118
Podziel się:

"Tych Panów zapraszamy pilnie na komendę" - napisali policjanci z Piaseczna, publikując wizerunek czterech mężczyzn. Mieli oni "zapomnieć" zapłacić za paliwo na jednej ze stacji benzynowych. Proszą też o pomoc osoby, które mogą ich znać.

Policja szuka tych kierowców. "Zapraszamy pilnie na komendę"
Policja szuka "zapomnialskich" (Policja)

Policja z Piaseczna (woj. mazowieckie) apeluje w nietypowej sprawie. Funkcjonariusze z zespołu ds. wykroczeń próbuje namierzyć kierowców, którzy na jednej z lokalnych stacji benzynowych "zapomnieli zapłacić na stacjach za zatankowane paliwo".

Policja szuka "zapominalskich"

Na stronie piaseczyńskiej komendy udostępnione zostały zdjęcia "zapomnialskich". Jak się okazuje, takie wykroczenie popełnił niejeden kierowca. Funkcjonariusze proszą o pomoc osoby, które mogą znać mężczyzn ze zdjęcia.

Policjanci apelują by każdy, kto rozpoznaje któregokolwiek ze sprawców lub posiada jakiekolwiek informacje o tych mężczyznach, zgłosił to do policji. "Można przekazać je również anonimowo, kontaktując się bezpośrednio z policjantem zajmującym się tymi sprawami pod numerem tel. 47 72 45 241 lub z oficerem dyżurnym Komendy Powiatowy Policji w Piasecznie tel. 47 72 45 213" - proszą policjanci.

Informacje można także przesłać mailowo na adres: oficer.prasowy.piaseczno@ksp.policja.gov.pl - informuje piaseczyńska policja.

"Zapraszamy do złożenia pilnej wizyty"

"Jednocześnie zapraszamy zapominalskich kierowców do złożenia pilnej wizyty w piaseczyńskiej komendzie" - czytamy na stronie piaseczyńskiej policji.

Kradzieże na stacjach benzynowych to niestety częste zjawisko. Jak opisuje policja, w większości przypadków mechanizm kradzieży jest taki sam. Pod dystrybutor podjeżdża samochód, z którego wysiada kierowca lub pasażer pojazdu i tankuje paliwo. Często zdarza się, że złodzieje kradną znaczne ilości paliwa, większe niż te, które mieszczą się w fabrycznych zbiornikach pojazdów.

Samochody są przystosowane do kradzieży

Sprawcy zmieniają konstrukcję zbiornika paliwa, przystosowując go specjalnie do kradzieży. Po zatankowaniu osoba szybko wsiada do pojazdu i odjeżdża.

"Zdarza się też, że w natłoku klientów w sklepie na stacji paliw sprzedawca dopiero po jakimś czasie zauważy kradzież i powiadomi o tym policję" - opisują funkcjonariusze.

Zobacz także: #dziejesiewmoto: horror z Rostowa, największa stacja benzynowa świata i nietypowe ścieżki rowerowe
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(118)
wik
6 miesięcy temu
sądząc po opaleniźnie Czy to nie jest czasem dynastia Romanowów !?!
Meander
9 miesięcy temu
O co biega? PiSowcy tankują za darmo, policja nie może ich namierzyć, za trudne
Aha
9 miesięcy temu
Rejestracji nie widać?
Realia
9 miesięcy temu
Zapraszają przestępców na komendę? i proszą społeczeństwo o pomoc? Jak zwykle. Al. Waszyngtona w W-wie od dwóch dni głłłośne nocne libacje pod sklepem 24h "Kamrat" prawie pod nosem policji i zero reakcji, zresztą ich nigdy nie ruszają
Gosc
9 miesięcy temu
Jak na stacji benzynowej to mógł być jakiś roztargniony sędzia kiedyś już taki był co 50 zł przez roztargnienie ukradł
Smerfik
9 miesięcy temu
Obstawiam że to "kasta" sędziowie, prokuratorzy, oni mają krótką pamięć, także do tego by za paliwo zapłacić. Oglądałem filmik jak jeden z nich ukradł na stacji babci 50 zł a koledzy go uniewinnili.
mareb
9 miesięcy temu
Na zachodzie europy pierw sięę płaci, a później tankuje. Kiedy u nas tak będzie? Bo w tej chwili to jest jak w Rosji
SUWEREN
9 miesięcy temu
Ludzie nie dajcie robić z siebie szmat i nigdy nie donoście na zomo. To samo się tyczy tych niudaczników ktorzy przesyłają filmy nagrane w autach.Gdzie wy macie honor? nie ma nic gorszego od konfidenta,kapusia,cyngla,parówy i Bóg wie jak to nazwać
koko
9 miesięcy temu
wlasnie na tyle warty jest monitoring. niby gosc nagrany na widelo a nie mozna go znalesc bo skad wiadomo ze ja to ten ze zdjecia. kazdy prawnik to podwazy
Mila
9 miesięcy temu
Dlaczego opublikują tych co kradną w złotówkach ? A tych co kradną w milionach nikt nie pokaże! To mi daje do myślenia . Pozdrawiam .
LOL
9 miesięcy temu
Biedna Policja nie może dojść do właściciela auta po numerach rejestracyjnych ! Proponuję by policja wystrzeliła plakaty z wizerunkami tych panów na Orbitę Ziemi by cały świat mógł zobaczyć ich wizerunki i może oni wtedy sami się zgłoszą na posterunek !
Dystrybutor
9 miesięcy temu
Białoruś, Rumunia, Ukraina itd ma droższe paliwo niż u nas, tu się leje za free..
mlewy
9 miesięcy temu
zadzwoń z telefonu będziesz anonimowy, jutro dostaniesz wezwanie jako świadek, jednak policja to inny stan umysłu
nic dziwnego
9 miesięcy temu
chyba dokładnie widać pochodzenie...
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić