Wróć na
Aldona Brauła
|

Poznań. Zamieszkał w domu ofiary. Nie usunął ciała

38
Podziel się

63-letni Krzysztof D. został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące po tym jak zamordował swoją 73-letnią partnerkę. Ciało kobiety znaleziono w sobotę z kilkunastoma ranami kłutymi. Prawdopodobnym motywem zbrodni były pieniądze.

Poznań. Zamieszkał w domu ofiary. Nie usunął ciała
63-latek zamordował swoją partnerkę za 100 złotych. (Getty Images)
bCYuBhFh

Do zabójstwa doszło 7 września w Poznaniu. W jednym z mieszkań 63-letni Krzysztof D. zadźgał swoją partnerkę. Para mieszkała razem.

Mężczyzna przyznał się do zbrodni i dodał, że chodziło o pieniądze. 73-latka miała zabrać mu 100 złotych.

bCYuBhFj

Ciało kobiety zostało znalezione w jej mieszkaniu w sobotę. Odkrył je administrator budynku, który wezwał policję na miejsce. Podejrzany wszedł do mieszkania w trakcie oględzin i został natychmiast zatrzymany.

Piraci drogowi na celowniku drogówki

Podejrzany zadał pokrzywdzonej Krystynie M. kilkanaście ciosów nożem w różne części ciała. Potem zawinął ją w koc i ukrył ciało zakładając na głowę kobiety foliową torbę - przekazuje PAP poznańska prokuratura.

Krzysztof D. był bezdomny. Po zabójstwie nadal mieszkał w domu ofiary, nie usuwając z niego ciała.

bCYuBhFp

W poniedziałek poznański sąd zastosował wobec mężczyzny tymczasowy areszt na trzy miesiące. 63-latkowi grozi kara 25 lat pozbawienia wolności lub nawet dożywocie.

bCYuBhFK
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(38)
Ola
1 tyg. temu
Jacy ludzie sa głupi, a mógł stanać na nogi, miał dach i zapewne opierunek. Ale w sumie zima naschodzi. Może nie miał nic do stracenia wg siebie
anka
1 tyg. temu
no cóż nie zostaje się bezdomnym bez przyczyny. To są ludzie zdemoralizowani, pozbawieni ambicji, uczuć wyższych i często socjopatyczni. Niestety raczej nie współczuję bezdomnym i nie użalam się nad nimi ponieważ w 99,99 % przypadków sami doprowadzili do swojej bezdomności i ubóstwa. Każdy zbiera co zasiał. A już na pewno nie wpuściłabym bezdomnego do domu. Nie mam pojęcia co kierowało tą kobietą.... myślała, że jak pomoże łajzie to on jej odpłaci czymś dobrym ?
jam
1 tyg. temu
Teraz już będzie miał dom. Oby na całe życie.
bCYuBhFL
Pol
1 tyg. temu
takich to wieszać i spalić
healer
1 tyg. temu
jest postęp!! to była "partnerka", jak u celebrytów...NIE "konkubina"...
Najnowsze komentarze (38)
tylko
7 dni temu
dlaczego moim kosztem na miec "hotel" do końca życia?? niech zapracuje na każdy posiłek ciężką pracą, a taka się zawsze znajdzie
kryjówa butki
7 dni temu
Sławkowi N.cztery miliony zabrali co miał po dziuplach skitrane. To jest dopiero strata godna zdenerwowania.
Donald T.
7 dni temu
To zabójstwo to wina PiS-u oczywiście.
Robert
7 dni temu
Zdelegalizować pieniądze, to jest zło wszystkich czasów. Hehehe.
Już
1 tyg. temu
nie będzie bezdomny. Dostanie ciepłą salę, własne łózko,3 kaloryczne posiłki dziennie oraz spacer dla zdrowotności. Obywatele zasponsorują mordercy ten wypasiony hotel.
sylwek
1 tyg. temu
Kiedy ten ciemnogród zrozumie ,że takie 500+ a w niektórych krajach nawet większe jest dawane we wszystkich krajach europejskich i nie tylko
"Nie usunął
1 tyg. temu
ciała". A gdyby usunął ciało, to byłoby OK?
jan
1 tyg. temu
Ja na niego pracować nie zamierzam.
bCYuBhFD
nicku
1 tyg. temu
W Poznaniu 100 złotych to poważna kwota. Sama sobie winna.
nicku
1 tyg. temu
W Poznaniu 100 złotych to poważna kwota. Sama sobie winna.
Handel
1 tyg. temu
Opłaciło mu się...
Waldemar
1 tyg. temu
No to sobie znalazł dom i opierunek na resztę życia.. Za Bolesława Chrobrego kary były bardziej adekwatne do czynów. Na przykład faceta przyłapanego na cudzołóstwie przybijali nagiego do mostu (wtedy były tylko drewniane) poprzez mosznę i kładli obok nóż.. Miał do wyboru: albo zdechnąć z głodu albo sam siebie wykastrować..
abcd
1 tyg. temu
Krótka historia o pogardzie i godności Społeczeństwo, które godzi się na usunięcie kary śmierci z kodeksu karnego, okazuje pogardę ofiarom, bowiem stawia życie mordercy ponad życie ofiary, a jednocześnie wysyła czytelny komunikat do przestępców: możesz zabijać, twoje życie jest bezpieczne, a my jesteśmy bezsilni. Likwidując karę śmierci społeczeństwo samo siebie pozbawia godności, bowiem jest to również komunikat do wszystkich obywateli: od teraz nie dzielimy już ludzi na dobrych i złych, ale dzielimy na martwych i żywych. Czytaj "Krótkie historie o zabijaniu" na "henryk dabrowski pl"
abcd
1 tyg. temu
Wyszukaj w sieci: "Brak kary śmierci w kodeksie karnym jest pogardą dla ofiar"
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić