o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Aldona Brauła
|

Poznań. Zamieszkał w domu ofiary. Nie usunął ciała

36
Podziel się

63-letni Krzysztof D. został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące po tym jak zamordował swoją 73-letnią partnerkę. Ciało kobiety znaleziono w sobotę z kilkunastoma ranami kłutymi. Prawdopodobnym motywem zbrodni były pieniądze.

Poznań. Zamieszkał w domu ofiary. Nie usunął ciała
63-latek zamordował swoją partnerkę za 100 złotych. (Getty Images)
bECKYWuZ

Do zabójstwa doszło 7 września w Poznaniu. W jednym z mieszkań 63-letni Krzysztof D. zadźgał swoją partnerkę. Para mieszkała razem.

Mężczyzna przyznał się do zbrodni i dodał, że chodziło o pieniądze. 73-latka miała zabrać mu 100 złotych.

bECKYWvb

Ciało kobiety zostało znalezione w jej mieszkaniu w sobotę. Odkrył je administrator budynku, który wezwał policję na miejsce. Podejrzany wszedł do mieszkania w trakcie oględzin i został natychmiast zatrzymany.

Zobacz także: Piraci drogowi na celowniku drogówki
Podejrzany zadał pokrzywdzonej Krystynie M. kilkanaście ciosów nożem w różne części ciała. Potem zawinął ją w koc i ukrył ciało zakładając na głowę kobiety foliową torbę - przekazuje PAP poznańska prokuratura.
bECKYWvh

Krzysztof D. był bezdomny. Po zabójstwie nadal mieszkał w domu ofiary, nie usuwając z niego ciała.

W poniedziałek poznański sąd zastosował wobec mężczyzny tymczasowy areszt na trzy miesiące. 63-latkowi grozi kara 25 lat pozbawienia wolności lub nawet dożywocie.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bECKYWvC
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(36)
tylko
rok temu
dlaczego moim kosztem na miec "hotel" do końca życia?? niech zapracuje na każdy posiłek ciężką pracą, a taka się zawsze znajdzie
kryjówa butki
rok temu
Sławkowi N.cztery miliony zabrali co miał po dziuplach skitrane. To jest dopiero strata godna zdenerwowania.
Donald T.
rok temu
To zabójstwo to wina PiS-u oczywiście.
bECKYWvD
Robert
rok temu
Zdelegalizować pieniądze, to jest zło wszystkich czasów. Hehehe.
Już
rok temu
nie będzie bezdomny. Dostanie ciepłą salę, własne łózko,3 kaloryczne posiłki dziennie oraz spacer dla zdrowotności. Obywatele zasponsorują mordercy ten wypasiony hotel.
sylwek
rok temu
Kiedy ten ciemnogród zrozumie ,że takie 500+ a w niektórych krajach nawet większe jest dawane we wszystkich krajach europejskich i nie tylko
"Nie usunął
rok temu
ciała". A gdyby usunął ciało, to byłoby OK?
jan
rok temu
Ja na niego pracować nie zamierzam.
nicku
rok temu
W Poznaniu 100 złotych to poważna kwota. Sama sobie winna.
nicku
rok temu
W Poznaniu 100 złotych to poważna kwota. Sama sobie winna.
Handel
rok temu
Opłaciło mu się...
Waldemar
rok temu
No to sobie znalazł dom i opierunek na resztę życia.. Za Bolesława Chrobrego kary były bardziej adekwatne do czynów. Na przykład faceta przyłapanego na cudzołóstwie przybijali nagiego do mostu (wtedy były tylko drewniane) poprzez mosznę i kładli obok nóż.. Miał do wyboru: albo zdechnąć z głodu albo sam siebie wykastrować..
abcd
rok temu
Krótka historia o pogardzie i godności Społeczeństwo, które godzi się na usunięcie kary śmierci z kodeksu karnego, okazuje pogardę ofiarom, bowiem stawia życie mordercy ponad życie ofiary, a jednocześnie wysyła czytelny komunikat do przestępców: możesz zabijać, twoje życie jest bezpieczne, a my jesteśmy bezsilni. Likwidując karę śmierci społeczeństwo samo siebie pozbawia godności, bowiem jest to również komunikat do wszystkich obywateli: od teraz nie dzielimy już ludzi na dobrych i złych, ale dzielimy na martwych i żywych. Czytaj "Krótkie historie o zabijaniu" na "henryk dabrowski pl"
bECKYWvv
abcd
rok temu
Wyszukaj w sieci: "Brak kary śmierci w kodeksie karnym jest pogardą dla ofiar"
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić