Prom dryfuje po Wiśle. Poszukiwany właściciel

5

Zespół Parków Krajobrazowych nad Dolną Wisłą poszukuje właściciela promu. Statek został zauważony we czwartek, 7 marca. w okolicach Wełcza na wysokości Gór Łosiowych.

Prom dryfuje po Wiśle. Poszukiwany właściciel
Prom dryfuje po Wiśle. Poszukiwany właściciel (Facebook, Google maps)

Za pośrednictwem mediów społecznościowych Zespół Parków Krajobrazowych nad Dolną Wisłą poinformował o dryfującym promie na Wiśle. Obiekt znaleziono w okolicach Wełcza na wysokości Gór Łosiowych.

Poszukiwani rodzice lub opiekunowie promu wiślanego, który zdezorientowany i przestraszony błąkał się po wiślanym brzegu w okolicach Wełcza na wysokości Gór Łosiowych - przekazano we wpisie umieszczonym na Facebooku.

Do postu dołączono sześć zdjęć przedstawiających prom. Stanek na ma charakterystyczny żółty kolor.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Tłit - Joanna Kluzik-Rostkowska
Ktokolwiek rozpoznaje na fotografiach zgubę i może pomóc w odnalezieniu domu proszony jest o kontakt z Dyrekcją Zespołu Parków Krajobrazowych - dodano.
Trwa ładowanie wpisu:facebook

Głos internautów

Na głos internautów długo nie trzeba było czekać. W związku z tym, że wpis Zespołu Parków Krajobrazowych nad Dolną Wisłą utrzymany jest w dość humorystycznym tonie, niektórzy komentujący pozwolili sobie na żarty.

Zerwał się z łańcucha, nowego lokum pewnie szuka, miałbym chęć się zaopiekować, niestety nie mam gdzie parkować. A w parku ma bezpłatne parko-wanie, więc się zlitujcie, niech w parkach zostanie - napisał jeden z internautów.
Autor: NJA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić