aktualizacja 

Przekroczył prędkość o ponad sto kilometrów na godzinę. Słono za to zapłaci

4

Zatrzymania pirata drogowego do kontroli dokonali policjanci z podlaskiej grupy Speed. Jadący autem marki BMW mężczyzna nie zastosował się do zakazu wyprzedzania. To nie wszystko – przekroczył również prędkość i to o ponad sto kilometrów na godzinę.

Przekroczył prędkość o ponad sto kilometrów na godzinę. Słono za to zapłaci
Przekroczył prędkość o ponad sto kilometrów na godzinę (Policja Podlaska)

Jak podaje rzecznik Policji Podlaskiej, zatrzymanie pirata drogowego miało miejsce na krajowej "ósemce". Kilkanaście minut przed 10 w rejonie miejscowości Kamień kierowca BMW rozpędził się do 192 km/h. Tymczasem ograniczenie obowiązywało do 90 km/h.

Przekroczył prędkość o ponad sto kilometrów. Wysokość mandatu poraża

Chwilę przed przekroczeniem prędkości o ponad 10 km/h kierowca BMW złamał kolejny punkt prawa o ruchu drogowym. Wyprzedził innego uczestnika ruchu, mimo że w danym miejscu obowiązywał zakaz wyprzedzania.

Kierowca BMW został zatrzymany do kontroli przez funkcjonariuszy z podlaskiej grupy SPEED. Po sprawdzeniu dokumentów mężczyzny okazało się, że jest on obywatelem Ukrainy.

Zobacz także: Zobacz też: Nowe rekordowe mandaty. Kierowca audi pędził 241 km/h, teraz zapłaci 2,5 tys. zł

W trakcie sprawdzania okazało się, że obywatel Ukrainy miał na koncie o wiele więcej przewinień. Policjanci zauważyli, że szyby w kontrolowanym BMW nie spełniają wymaganych warunków przepuszczalności światła.

Obywatelowi Ukrainy przyszło słono zapłacić za swoje nieodpowiedzialne zachowanie. Rzecznik Policji Podlaskiej potwierdza, że łączna wysokość mandatów karnych, które otrzymał, wyniosła aż 4 tysiące złotych.

Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić