Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
ABA
|

Przełom ws. śmierci Bohdana Gadomskiego. Opiekunowie usłyszeli zarzuty

5
Podziel się

Nastąpił przełom w sprawie śmierci znanego dziennikarza muzycznego, Bohdana Gadomskiego. Prokuratura postawiła zarzuty opiekunom, którzy opiekowali się dziennikarze. Para nie przyznała się do winy.

Przełom ws. śmierci Bohdana Gadomskiego. Opiekunowie usłyszeli zarzuty
Bohdan Gadomski zmarł w marcu 2020 roku. (AKPA)
bEUQQtyZ

Prokuratura postawiła zarzuty małżeństwu, które opiekowało się Bohdanem Gadomskim. Para złożyła szczegółowe wyjaśnienia, ale nie przyznała się do winy.

Bohdanem Gadomski zmarł przez błąd opiekunów

Małżonkom w wieku 51 i 56 lat przedstawiono zarzuty narażenia pokrzywdzonego na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia bądź ciężkiego uszczerbku na zdrowiu oraz nieumyślnego spowodowania śmierci - przekazuje PAP Krzysztof Kopania z łódzkiej prokuratury okręgowej.
bEUQQtzb

Zarzuty postawiono po zakończeniu śledztwa, które trwało od roku. Prokuratura sprawdziła dokładnie wszystkie wątpliwości, które pojawiły się po śmierci dziennikarza.

W ocenie zawiadamiającego wątpliwości budziły i wymagały zbadania okoliczności dotyczące pogorszenia stanu zdrowia, utraty przytomności i śmierci pokrzywdzonego. Podobne zawiadomienie złożyła także grupa znajomych dziennikarza – dodał Krzysztof Kopania

Gadomski poważnie chorował na cukrzycę, przez co był kilkukrotnie hospitalizowany. W marcu 2020 roku trafił pod opiekę swoich przyjaciół. Miał przepisane lekarstwa, które podawało mu małżeństwo. 8 marca stan zdrowia dziennikarza znacznie się pogorszył i ponownie trafił do szpitala

bEUQQtzh

24 marca Gadomski zmarł. W trakcie śledztwa okazało się, że otrzymał nieodpowiednią dawkę insuliny, którą w dodatku podano nieprofesjonalnym sprzętem. To właśnie miało być bezpośrednią przyczyną pogorszenia stanu zdrowia i śmierci dziennikarza.

Bohdan Gadomski był znanym dziennikarzem muzycznym. Pisał dla wielu wydawnictw z całego kraju. Specjalizował się przeprowadzaniu wywiadów z artystami scenicznymi.

Zobacz także: Wakacje za granicą tańsze niż w Polsce. "Państwo nie powinno ingerować w poziom cen"
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEUQQtzC
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(5)
vssw
5 miesięcy temu
Zasada jest prosta, w dzisiejszych czasach nikomu nie pomagaj, nikim się nie interesuj, bo możesz iść do pierdla.Gdyby żył sam już dawno by nie żył.Do czego to wszystko prowadzi.
hmm...
5 miesięcy temu
Jeśli pozostawi się kogoś na WYŁĄCZNEJ łasce innej osoby, bardzo często ujawniają się w ludziach najgorsze instynkty. Czują się panami życia i śmierci! Dotyczy to np. więźniów, pacjentów szpitalnych, małych dzieci czy starszych, niedołężnych osób. KONTROLA może zapobiegać cierpieniom a nawet śmierci podopiecznych! A więc kochani DBAJMY o innych i INTERWENIUJMY, gdy zauważymy niepokojące sytuacje, to może mniej będzie TAKICH informacji.
prost
5 miesięcy temu
Insulinę wstrzykuje się penem, jeżeli podał sobie za dużo, lub po posiłku położył się, wówczas organizm nie pracuje, żołądek nie trawi i następuje spadek cukru we krwi.Nie wiem czym można podać insulinę, jak nie penem.Może brał też tabletki na cukrzycę, oprócz insuliny.
bEUQQtzD
aneta
5 miesięcy temu
pewno o kase chodziło spadek itp szybko sie pozbyć
Hana
5 miesięcy temu
ROK trwało dochodzenie. Brak mi słów...
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić