Marcin Lewicki
Marcin Lewicki| 

Rodzinna makabra pod Poznaniem. Mamy nowe informacje w sprawie

11

Policjanci z Wielkopolski zostali wczoraj (05.06) powiadomieni o makabrycznym odkryciu. Mieszkanka Stęszew znalazła w domu ciała swoich rodziców i brata. Na jaw wychodzą kolejne okoliczności zdarzenia. Nieoficjalne informacje wskazują, że to 29-letni syn zabił swoich rodziców. Z naszych ustaleń wynika natomiast, że rodzina nie była dobrze znana policji.

Rodzinna makabra pod Poznaniem. Mamy nowe informacje w sprawie
Rodzinna makabra pod Poznaniem. Mamy nowe informacje w sprawie (Licencjodawca, PAWEL JASKOLKA)

Przypomnijmy, że wczoraj około godziny 17 do zamkniętego od środka domu weszła kobieta ze swoim partnerem i znalazła ciała swoich rodziców oraz brata. Ze wstępnych ustaleń wynika, że na ciele 52-letniej kobiety oraz 54-letniego mężczyzny znaleziono rany kłute.

Z kolei 29-letni syn pary najprawdopodobniej popełnił samobójstwo. Nieoficjalne informacje wskazują na to, że doszło do rodzinnej zbrodni.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Policjanci wreszcie złapali zabójcę. Śledztwo trwało ponad 10 lat
Wstępne ustalenia wskazują na to, że doszło do zabójstwa 52-letniej kobiety oraz 54-letniego mężczyzny. Ofiary znaleziono z ranami ciętymi i kłutymi. 29-letni syn pary popełnił samobójstwo - przekazała w rozmowie z "Gazetą Wyborczą" Iwona Liszczyńska z biura prasowego wielkopolskiej policji.

Policja nie była częstym gościem w domu

Jak udało nam się ustalić, policjanci nie byli częstymi gośćmi w domu zamordowanego małżeństwa. Z nieoficjalnych informacji wynika, że od ponad roku policjanci nie musieli interweniować w sprawie rodziców 29-latka ani jego samego.

Rozmawiający z nami funkcjonariusze podkreślają natomiast, że nie wykluczają "innych spraw, które mogły wpłynąć na zdarzenie". Wiadomo też, że najpewniej w przyszłym tygodniu otrzymamy wstępne wyniki sekcji zwłok. Sprawę badają zarówno wielkopolscy policjanci, jak i Prokuratura Rejonowa w Grodzisku Wielkopolskim.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić