Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
GGG
|
aktualizacja

Patostreamer posiedzi. Sąd podjął decyzję ws. Wojciecha O.

355
Podziel się:

Sąd okręgowy w Bydgoszczy podjął decyzję w sprawie dalszego aresztu Wojciecha O. Patostreamer został zatrzymany w styczniu przez policję po tym, jak w trakcie swojego wystąpienia w mieście groził śmiercią posłom.

Patostreamer posiedzi. Sąd podjął decyzję ws. Wojciecha O.
Sąd wydłużył areszt dla Wojciecha O. (YouTube)

Wojciech O. budzi ogromne kontrowersje. Patostreamer niejednokrotnie zaskakiwał swoimi wypowiedziami i zachowaniem. Szczególnie głośno zrobiło się o nim 11 listopada ubiegłego roku, kiedy podczas antysemickiej manifestacji w Kaliszu spalił Statut Kaliski i wykrzykiwał nienawistne hasła. Mężczyzna został zatrzymany przez policję i usłyszał zarzuty. Udało mu się wtedy jednak opuścić areszt po wpłaceniu kaucji.

Patostreamer nie dał o sobie zapomnieć. 29 stycznia pojawił się w Bydgoszczy, gdzie wziął udział w wiecu "Bydgoski Protest Stop Dyskryminacji Sanitarnej". Podczas manifestacji po raz kolejny dał ponieść się emocjom i wygłosił przemówienie w swoim stylu. Zagroził w nim, że chce zabić posłów, którzy zagłosują za projektem ustawy zakładającym, że pracodawcy będą mogli żądać od pracowników podania informacji o posiadaniu negatywnego wyniku testu.

Przemowa Wojciecha O. odbiła się szerokim echem. Sprawa została zgłoszona na policję, która dwa dni później zatrzymała patostreamera pod Warszawą. Mężczyzna trafił do aresztu i usłyszał zarzuty publicznego nawoływania do popełnienia przestępstwa, wywierania groźbą wpływu na czynności urzędowe organu administracji rządowej oraz wygłoszenia groźby pozbawienia życia oraz znieważenia.

Sąd przedłużył areszt

Wojciech O. został tymczasowo aresztowany na dwa miesiące, do końca marca. Wraz z końcem miesiąca sąd okręgowy w Bydgoszczy zadecydował przedłużyć areszt o kolejne dwa miesiące, do 31 maja. Ponadto wyznaczono termin pierwszej rozprawy, która ma odbyć się 5 maja.

Zobacz także: Kaczyński o kryzysie gospodarczym. Dworczyk tłumaczy
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(355)
dsvdsv
3 miesiące temu
Patostreamer? Mówił nagłos to co myśli wielu Polaków.
moli-bden
3 miesiące temu
Codzienna dawka nachalnej propagandy, połączonej z niewiarygodnymi wręcz manipulacjami skutecznie zniechęca do czytania jakichkolwiek wiadomości na polskich portalach.Zanikło rzetelne dziennikarstwo.Króluje bylejakość, tania sensacja, ignorancja i w wielu wypadkach całkowity brak wiedzy.To już upadek !
Krakusek
3 miesiące temu
Opinie o PL Szymborska Psychicznie chory kraj Churchil Polska rządzona przez najpodlejszych z podłych Lem Kulturowe zadupie
palestyńczyk
3 miesiące temu
Chiny nas wyswobodzą.Stany Zjednoczone to winowajca i główny inicjator kryzysu na Ukrainie, doprowadziły NATO do ekspansji na Wschód od 1999 roku. Krok po kroku przypierały Rosję do muru.Dlaczego sami nie zaatakowali Rosji,podpuścili UA aby się tłukli z Rosją aby ją osłabić,hamerykańscy żołnierze nie giną,BRAWO BAJDEN,gdyby aktor w szpilkach pierwszego dnia, gdy Putin uderzył zaproponował zawieszenie broni i rozejm nie było by 2 miliony uchodzców w Polsce i tysiące zabitych
To wiemy
3 miesiące temu
Kiedy Ziobro sie wezmie za politykow i ich malwersacje? Aaaa nigdy.
Obywatel
3 miesiące temu
Wojciech trzymaj się twardo i nie poddawaj się, zawsze walczyłeś o prawdę
Aj Waj
3 miesiące temu
teraz polaczki zobaczycie czyje domy a czyje ulice - hahahaha
gosc
3 miesiące temu
W kim Olszański budzi ogromne kontrowersje? Jedynie w GW. Tam budzi takie kontrowersję że kończy się na torsjach.
czytelnik
3 miesiące temu
Ołeksij Daniłow sekretarz ukaińskiej Rady Bezpieczeństwa Narodowego i Obrony niech przestanie judzić, Polsce nie jest potrzebny żaden Kaliningrad jak i inne tereny które kiedyś historycznie należały do Polski. Co za bzdury ten człowiek wygaduje, Polacy już się nawojowali, zbyt wiele ofiar nas to kosztowało. Chcemy żyć w Pokoju w obecnych granicach naszego państwa. Nie potrzebne są sugestie i podgrzewanie przez obcych do jakićhś roszczeń terytorialnych. Co by się nie wydarzyło nic nie będziemy sobie brać. Żyjmy w Pokoju, współpracujmy ze wszystkimi sąsiadami którzy są nam przychylni i nie dajmy się ponieść naszej polskiej ułańskiej fantazji.Nie raz w historii w ten sposób nami grano.
Lesio
3 miesiące temu
Pejsaci są parszywie zakłamani,już są tego negatywne efekty.
medyk
3 miesiące temu
Jabłonowski to PATRIOTA
Tomasz
3 miesiące temu
Jak to jest patostreamer to ten artykuł napisał dziennikarz. Absolutne dno dziennikarskie. To tak jakby betoniarnia produkowała jabłka. To tylko w kapitalizmie możliwe.
afrykaner
3 miesiące temu
czy różnimy się od Rosji i Białorusi?, tam też zamykają za prawdę.
Ostatni
3 miesiące temu
Oszukiwali Was oszukują i oszukiwać będą. Do puki żyć będą.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić