Mateusz Domański
Mateusz Domański| 

Seks w toalecie klubu X-Demon. Dziewczyna zmieszana z błotem. Wydała oświadczenie

137

Bardzo dużo mówi się na temat wydarzenia, do jakiego doszło w poznańskim klubie X-Demon. W toalecie tego lokalu pewna para oddawał się miłosnym igraszkom. Interweniowała ochrona, a wszystko zostało nagrane. Ofiarą incydentu stała się pani Anita. Dlaczego?

Seks w toalecie klubu X-Demon. Dziewczyna zmieszana z błotem. Wydała oświadczenie
Uprawiali seks w toalecie (Internet)

Absolutnie nie milkną echa wyczynu pewnej pary. Przed kilkoma dniami w toalecie klubu X-Demon mężczyzna i kobieta zdecydowali się uprawiać seks. W pewnym momencie do akcji wkroczyła ochrona. Kabinę otwarto, a wszystko zostało zarejestrowane. Później nagranie trafiło do sieci.

Internauci podjęli próby zidentyfikowania "bohaterów" filmiku. Uznali, że kobieta to pani Anita. Na kobietę wylała się fala hejtu. Zaczęła przeżywać koszmar.

Stałam się ofiarą przez zbieżność w wyglądzie fizycznym. Ponoszę konsekwencje (wyzwiska, groźby, nękanie mnie, moich znajomych, rodziny) za coś czego nie zrobiłam! Nie było mnie tego dnia w Poznaniu, nie mówiąc o tym klubie - zrelacjonowała na Facebooku.

Podejrzana o seks w toalecie wydała oświadczenie

Do krótkiego wpisu pani Anita postanowiła dołączyć oświadczenie. Napisała w nim, że stała się "ofiarą cyberprzestępstwo".

Podkreślam, że mój wizerunek na portalach internetowych został wykorzystany bezprawnie i bezpodstawnie, oraz że podjęte zostały już kroki prawne - poinformowała.
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić