aktualizacja 

Seksbiznes w Toruniu. Sprawa utknęła w miejscu

306

Matka i córka latami trudniły się wykorzystując do nierządu inne kobiety i zarobiły na tym ponad 4 miliony złotych. Proces rodzinnego seksbiznesu z Torunia wciąż nie może ruszyć, bo jedna z kobiet właśnie zachorowała.

Seksbiznes w Toruniu. Sprawa utknęła w miejscu
Rodzinny seksbiznes z Torunia. Żyły z tego pięć lat (Licencjodawca, KWP Bydgoszcz)

Wanda Ł. i jej córka Kinga Ł. pieniądze z nierządu czerpały przez blisko pięć lat. Zebrane w ten sposób środki (jak wynika z informacji zebranych w śledztwie, było to około 4, 4 miliona złotych) lokowały w zakup nieruchomości.

Kobieta, jej partner Mirosław K. i matka seksbiznesem zajmowali się od 2016 roku. I jak ujawnia "Nowości Dziennik Toruński" całość prowadzonego przez rodzinkę "interesu" była nieźle zorganizowana.

Zatrudniane przez nich kobiety klientów przyjmowały w mieszkaniach, a sekslinię obsługiwały specjalne telefonistki, które umawiały klientów do tzw. mieszkaniówek. Interes kręcił się nieźle a oskarżona rodzina zarobiła na nim krocie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Dziecięca prostytucja w Polsce przed wojną. Szokujące relacje sprzed 90 lat
Kobiety świadczące usługi seksualne były ogłaszane na portalu Roxa.pl. Klientów przyjmowały (...) w Toruniu, Wrześni i Kutnie. Nie były zmuszane do prostytucji - trudniły się tym z własnego wyboru. Połowę zarobionych pieniędzy oddawały szefom - czytamy w dzienniku, który ujawnił nowe fakty w sprawie.

Sprawa wyszła na jaw dzięki zeznaniom jednej z zatrudnianych kobiet, w sumie w całym procesie ma ich zeznawać dziesięć. Oskarżone nie przyznają się do winy, a kwoty jakie miały zarobić, ich pełnomocnik nazywa "horrendalnymi".

Działalność de facto prowadzona była przez Kingę Ł. i jej partnera, a matka tylko pomagała, np. odbierając telefony - przekonuje na łamach Nowości adwokat Daniel Kieliszek.

Proces nie ruszył jak zaplanowano z początkiem grudnia, gdyż jedna z oskarżonych, Kinga Ł. nie pojawiała się w sądzie zasłaniając się zwolnieniem lekarskim.

Autor: BBI
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić