Skandaliczne zachowanie pasażerki w samolocie. Pilot musiał zawracać

13

Ta kobieta zdecydowanie nie popisała się zachowaniem. 25-letnia Kamaryn Gibson awanturowała się na pokładzie samolotu linii Southwest Airlines, który leciał z Nowego Orleanu (Stany Zjednoczone). Pilot musiał aż zawrócić na lotnisko przez tę niesforną pasażerkę. Wyprowadzono ją w kajdankach na oczach innych. Szczegóły jeżą włos na głowie.

Skandaliczne zachowanie pasażerki w samolocie. Pilot musiał zawracać
Awanturowała się w samolocie. Wyprowadzili ją w kajdankach (instagram, ppv_tahoe)

W sieci krąży filmik, na którym jeden z pasażerów zarejestrował skandaliczne czyny 25-latki, jakich dopuszczała się w samolocie. Ukazuje on też siłowe wyprowadzenie Gibson przez ochronę z pokładu. Nagranie szybko stało się hitem Instagrama. Polubiono je już ponad 15 tysięcy razy.

Awanturowała się w samolocie. Wyprowadzono ją w kajdankach

O sprawie pisze teraz portal "Interia". Kobieta była pod wpływem alkoholu. To, co zrobiła po pijaku odbiło się szerokim echem w mediach.

Lecąc w samolocie, Gibson jawnie utrudniała innym pasażerom podróż. Na przykład opierała nogi o fotel znajdujący się tuż przed nią. Kopała podróżnego po plecach. Nie reagowała na żadne upomnienia. Zachowywała się głośno.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Samolot się spóźnił, wycieczka przepadła. Kiedy pasażerom przysługuje więcej niż 600 euro odszkodowania?

Obsługa nie mogła poradzić sobie z 25-latką. Piloci zdecydowali się więc zawrócić na lotnisko. Po wylądowaniu, zjawili się pracownicy ochrony. Chcieli pokojowo wyprowadzić agresywną Gibson. Ta jednak wpadła wtedy w istny szał. Krzyczała, aby oddano jej telefon. Szarpała się.

Konieczne okazało się więc skucie 25-latki w kajdanki. Po wyprowadzeniu furiatki na lotnisko, ta ugryzła jednego z mundurowych a następnie kopnęła go. Funkcjonariusze siłą ulokowali Gibson na wózku inwalidzkim. W ten sposób zawieźli ją na pobliską komendę.

Usłyszała zarzuty. Wypuszczono ją z aresztu za kaucją

"Kobieta usłyszała zarzuty pobicia funkcjonariusza policji, zakłócania spokoju w stanie nietrzeźwości i stawiania oporu władzy. Dzień po zdarzeniu kobieta opuściła areszt za kaucją" - czytamy na stronie "Interii".

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: PŁA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić