Spacerowała i znalazła ludzkie zwłoki. Będzie sekcja zwłok

1

Funkcjonariusze policji w Szczyrku prowadzą dochodzenie w sprawie znalezionych we wtorek 8 sierpnia ludzkich szczątków na terenie lasu w Wilkowicach. Jak dowiedział się portal bielsko.info, ludzkie zwłoki znalazła kobieta, która spacerowała w lesie. Sprawą zajmują się teraz policja i prokuratura.

Spacerowała i znalazła ludzkie zwłoki. Będzie sekcja zwłok
Spacerowała i znalazła ludzkie zwłoki. Będzie sekcja zwłok (Policja)

Policja w Szczyrku (woj. śląskie) musi rozwiązać zagadkową sprawę. We wtorek 8 sierpnia na terenie lasu w Wilkowicach odnaleziono ludzkie szczątki, na które natknęła się spacerująca kobieta.

W lesie zostały znalezione fragmenty ludzkiego szkieletu. Zostały one zabezpieczone, pod nadzorem prokuratury została zarządzona sekcja zwłok - mówi nam asp. Rafał Kobylecki, pełniący obowiązki oficera prasowego Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej.

Na chwilę obecną żadne szczegóły nie są znane. Nie wiadomo kim, była ofiara i czy padła ofiarą zabójstwa. Sprawą zajmują się teraz policja i prokuratura.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Prawda o inflacji wyszła na jaw. "Wtedy trzeba było działać"

Odnaleziono 14-latka

Policjanci z tego regionu prowadzą dochodzenie ws. ludzkich zwłok, a wcześniej mogli pochwalić się sporym sukcesem. Mundurowi zakończyli poszukiwania 14-letniego mieszkańca Bielska-Białej, który 9 sierpnia 2023 roku wyszedł z miejsca zamieszkania, do którego nie powrócił, ani nie skontaktował się z rodziną, został odnaleziony cały i zdrowy.

Dziękujemy za udostępnianie informacji o zaginięciu. Dzięki informacjom przekazanym przez przechodnia oraz sprawnym działaniom policjantów nastolatek cały i zdrowy został odnaleziony w środę wieczorem (09.08). Dziękujemy za zaangażowanie w poszukiwania zaginionego mediom i mieszkańcom Bielska-Białej - podkreśla policja z Bielska-Białej.

Dzięki przekazywanym przez mieszkańców i sprawdzanym na bieżąco informacją zaginiony nastolatek finalnie został odnaleziony przez policjantów wydziału prewencji bielskiej komendy cały i zdrowy. W środę wieczorem na jednej z bielskich ulic zauważył go przechodzień, który natychmiast zawiadomił policję i przekazał cenne informacje.

Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić