o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Jan Manicki
|

Sterylizują kobiety przemocą? Meksyk żąda wyjaśnień od USA

49
Podziel się

Meksyk formalnie zażądał wyjaśnień od Stanów Zjednoczonych w sprawie nieprawidłowości w obozach dla uchodźców. Chodzi o wykorzystywanie seksualne imigrantów. Kobiety miały być także sterylizowane bez ich zgody.

Sterylizują kobiety przemocą? Meksyk żąda wyjaśnień od USA
Kobiety w obozach dla uchodźców w USA miały być przymusowo poddawane sterylizacji (Getty Images)
bEKvIBph

Meksyk złożył wniosek o wyjaśnienia po skardze pielęgniarki, która twierdzi, że kobiety w ośrodku dla imigrantów w stanie Georgia były poddawane zabiegowi usunięcia macicy bez ich zgody. Miały być także wykorzystywane seksualnie. W skardze nie określono narodowości uchodźców, których miały dotyczyć nieprawidłowości.

Rząd Meksyku wykorzysta wszystkie możliwe instrumenty prawne i dyplomatyczne, aby w pełni zrozumieć, co tak naprawdę się tam stało – oświadczyło meksykańskie ministerstwo.
bEKvIBpj

Meksykanka wykorzystana przez pracowników imigracyjnych. Władze kraju żądają wyjaśnień

Meksykańskie władze zapewniły także, że konsulat w El Paso w Teksasie pozostaje w kontakcie z Meksykanką, którą mieli wykorzystywać seksualnie pracownicy amerykańskiego biura imigracyjnego. Meksyk planuje rozszerzyć ochronę konsularną nad swoimi obywatelami zatrzymanymi w amerykańskich obozach dla uchodźców. Ma to zapobiec podobnym sytuacjom w przyszłości.

Kobiety sterylizowane bez ich zgody. Meksyk żąda wyjaśnień

Sprawa jest w toku. Zarzuty pielęgniarki dotyczące niewłaściwie przeprowadzanych procedur medycznych wobec zatrzymanych imigrantów w hrabstwie Irwin trafiły do biura Inspektora Generalnego Departamentu Bezpieczeństwa USA. Amerykański Urząd Celny i Imigracyjny zaprzeczył, że posiada informacje o nieprawidłowościach w obozach dla uchodźców.

bEKvIBpp

Obejrzyj także: Ruiny Azteków w stolicy Meksyku. Nowe odkrycie archeologów zadziwiło świat

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEKvIBpK
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(49)
marek
rok temu
W Polsce też są osobnicy których należałoby sterylizować i kastrować.To żadna zbrodnia ale akt łaski.
www
rok temu
powinni to robić facetom łatwiej i szybciej bez komplikacji .To faceci mają fiubdździu zwłąszcza po 50 tce.
Pozorovatel
rok temu
To i tak lepsze od przymusowej lobotomii. Robili to do końca lat 60. Jak podaje Wikipedia przyznali się do poddania jej 60 000 ludzi. Też i z przyczyn politycznych.
bEKvIBpL
Baa..
rok temu
Jeżeli to prawda że w USA sterylizowano kobiety bez ich zgody , to jest to zbrodnia za którą między innym skazywano nazistów w Procesie Norymberskim . Ale jakoś nie do końca mogę w to uwierzyć. I skoro wierzymy że USA jest gwarantem etycznej demokracji , to nie wyjaśnienie dramatu tych kobiet i nie ukaranie winnych sprowadzi USA do poziomu doktora Mengele . Chociaż nie wszyscy mają pojęcie o czym piszę.
ala
rok temu
w polsce powinni sterylizować takie królice, które bez opamietania płodzą byle jakie potomstwo
Olo
rok temu
usa ma największe doświadczenie w masowej sterylizacji , fundacje dobrze za to płaca....
Życzliwy
rok temu
Tak powinno byc ze wszystkimi z pontonów zanim wjada do Europy
Lewak
rok temu
Ponoc USA przerabia emigrantów na parówki i hamburgery!!! Bójmy sie!!! Bądźmy przerażeni!!!
wonnnnnnnnnnn
rok temu
i dobrze.. ziemia jest przeludniona a im bierniejsi tym więcej płodzą...czas to zatrzymać !
Syrenka
rok temu
Po co tam jada ? po sex ?
maks
rok temu
A tak naprawdę tabletkami zmieniają im płeć. Na księżowską.
hitman katana
rok temu
Jak wysterylizować 3, 4, 7'mą płeć? Nie ma na to procedur... co się robi w przypadku 3 płci? co się podwiązuje czy co usuwa? Hej spece LGBT, proszę o wyjaśnienie.
aser
rok temu
U nas zmieniaja tabletkami plec dzieci to w Hameryce moga sterylizowac. takie prawa demokracji.
bEKvIBpD
dalekowidz
rok temu
Sterylizowanie uchodźców zostało już wiele lat temu zorganizowane przez zwolenników tej amerykańskiej pseudonauki, zwanej eugeniką. Na przykład całe dziesięciolecia obserwowaliśmy przyjmowanie wielu uchodźców przez Szwecję, kraj gdzie ludności jest mniej niż w Nowym Jorku. Jednak po półwieczu polityki przyjmowania uchodźców okazało się, że liczba ludności Szwecji prawie wcale nie rośnie. Stało się jasne, że Szwecja od lat 70-tych stosuje eugenikę, co oznacza, że Szwedzi sterylizują przyjmowanych uchodźców. W tym czasie także Indie i Indonezja pod presją Globalistów wprowadziły zasady eugeniki, sterylizując najuboższych obywateli tych krajów, pod pozorem likwidacji nędzy i wzbogacenia się narodu. Niestety, po upływie 50 lat w żadnym z tych krajów ani nie zniknęła nędza ani nikt się nie wzbogacił, a mimo to Globalistom udało się nakłonić kolejne kraje w Europie środkowej do zastosowania eugeniki. Tym razem pod pozorem wzbogacenia się tych państw ogranicza się dostęp do opieki medycznej i leków osobom starszym po 50-tym rok życia, niepełnosprawnym dorosłym oraz dzieciom i przewlekle chorym. Metodę tą po raz pierwszy w Europie zastosował Hitler wprowadzając ustawy norymberskie. Wprowadzenie w Polsce zasad eugeniki sprawiło, że IPN umorzył śledztwo w sprawie hitlerowskich zbrodni dokonanych na niepełnosprawnych i przewlekle chorych Polakach w czasie II wojny światowej. Globaliści straszą teraz cały świat przeludnieniem i wmawiają politykom, że jedynie stosowanie zbrodniczych zasad eugeniki może zapobiec skutkom przeludnienia. Prawda jest jednak taka, że Globaliści za pomocą eugeniki chcą poprawić stosunek ilościowy białej ludności pochodzenia anglosaskiego do liczby ludności innych nacji i o innych odcieniach skóry. Przy okazji oczywiście Globaliści chcą aby ludzie starzy i chorzy jak najprędzej wymarli ponieważ według nich nie generują oni już żadnych zysków tylko koszty. Eugenika to najbardziej zbrodnicza ideologia jaką w imię swojego rzekomego powołania do przewodzenia ludzkości stworzyli Amerykanie i rozpowszechniają na całym świecie. Podstawą eugeniki jest rasizm oraz łatwa do zachęcenia do niej chciwość Globaliści promujący eugenikę są prawdopodobnie odpowiedzialni za stworzenie w amerykańskich laboratoriach broni biologicznej z kilku znanych wirusów nowego wirusa SARS-CoV-2 i wywołanie pandemii, na co zapewne wyrazili zgodę niektórzy przywódcy państw w nadziei na rozwiązanie w ten sposób wewnętrznych problemów ich krajów. Od lat ludzie z wielu krajów bezskutecznie ostrzegali przed działaniami Globalistów a teraz, gdy stali się oni przez nikogo nie wybieranym rządem planetarnym, który nie odpowiada przed nikim, zagrożone jest prawo do życia nie tylko wielu ludzi ale całych narodów.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić