Angelika Karpińska| 

Straszne odkrycie. Sąsiadów zaniepokoił głośny płacz dziecka

15

W mieszkaniu w Glasgow znaleziono zwłoki 34-letniej kobiety, a przy nich jej rocznego synka. Dziecko było wygłodzone i miało na sobie krew matki.

Straszne odkrycie. Sąsiadów zaniepokoił głośny płacz dziecka
Przy zwłokach 34-latki znaleziono głodujące dziecko (GoFundMe)

Zwłoki pochodzącej z Ugandy Mercy Bagumy znaleziono w sobotę w Glasgow. Policja weszła do mieszkania po tym, jak sąsiedzi usłyszeli głośny płacz dziecka.

Roczny synek kobiety był wygłodzony i miał na sobie krew kobiety. Został przewieziony do szpitala, skąd wypisano go w poniedziałek. Obecnie przebywa pod opieką ojca, który również mieszka w Glasgow.

Chłopiec był w policyjnej furgonetce. Trząsł się i miał na sobie krew. Ale policja powiedziała, że ​​to nie jego. Powiedziałam funkcjonariuszom, że ostatni raz widziałam jego mamę w środę 19 sierpnia. Powiedzieli, że zgadza się z tym, co usłyszeli - powiedziała "The Sun" sąsiadka 34-latki.

Szkocka policja prowadzi śledztwo w sprawie śmierci kobiety. Obecnie jej zgon traktowany jest jako "niewyjaśniony, ale nie podejrzany". ​​

Dziecko znalezione przy zwłokach matki. Rodzina żyła w skrajnym ubóstwie

Organizacja charytatywna dla uchodźców Positive Action in Housing podała, że ​​Mercy Baguma wystąpiła o azyl i żyła w "skrajnym ubóstwie". Po wygaśnięciu jej prawa do pracy straciła zatrudnienie. Żywność otrzymywała od przyjaciół i organizacji charytatywnych.

Zobacz także: Policjant uratował dziecko przed rekinem. Nagranie świadka

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić