Święta Łucja zobaczyła przyszłość Polski. Tylko jedno miejsce przetrwa

1388

Święta Łucja jest jedną z najważniejszych katolickich proroczek. W swoich wizjach dostrzegała przyszłe losy świata. Jedna z jej przepowiedni miała bezpośrednio dotyczyć Polski. Co poczuła siostra zakonna? Jeśli wierzycie lub po prostu lubicie czytać o przepowiedniach, zapraszamy do lektury.

Święta Łucja zobaczyła przyszłość Polski. Tylko jedno miejsce przetrwa
Zdjęcie poglądowe (Pexels)

Święta Łucja jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych wizjonerek. Jej przepowiednie są regularnie przypominane. Analizuje się je choćby w kontekście zapowiadanego od stuleci "końca świata".

Wspomniana siostra zakonna już w wieku 10 lat, razem ze swoimi kuzynami, była świadkiem objawień maryjnych w Fatimie. Lucia de Jesus dos Santos miała na własne oczy ujrzeć Matkę Boską. To doświadczenie sprawiło, że w dorosłym życiu rozwijała się pod kątem duchownym. Wstąpiła do zakonu i poświęciła się Bogu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Przepowiednia Jackowskiego na 2023 rok

Doświadczała różnych wizji. Były one skrupulatnie zapisywane przez zaprzyjaźnionych zakonników. Słowa świętej Łucji są przypominane do dziś. Analizuje je wiele osób.

Część treści zawartych w tajemnicach fatimskich znalazła już odzwierciedlenie w rzeczywistości. Chodzi choćby o zapowiedź zamachu na papieża. Doszło do niego 13 maja 1981 roku, gdy turecki zamachowiec Mehmet Ali Agca oddał strzał w stronę papieża Jana Pawła II.

Święta Łucja zobaczyła przyszłość Polski

W swoich wizjach święta Łucja dostrzegła choćby przyszłość Polski. Gdy mówiła o światowym konflikcie, uznała, że nasz kraj jako jedyny przetrwa ten koszmar i jednocześnie stanie się potęgą, od której będzie zależeć dalszy rozwój Europy.

W niej rozpocznie się odrodzenie świata przez ustrój, który stworzy, przez nowe prawa, zgodne z prawem bożym. Polska w swoich granicach będzie realizować prawo boże, gdyż dość zaznała krzywd, niesprawiedliwości, zbrodni i bezprawia - zaznaczała siostra zakonna.

Oczywiście takie przepowiednie należy traktować z przymrużeniem oka. Nie ma absolutnie żadnej gwarancji, że znajdą odzwierciedlenie w rzeczywistości.

Trwa ładowanie wpisu:facebook
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić