Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
KLS
|

Szczyt G20 w Rzymie. Wpadka Borisa Johnsona

60
Podziel się:

Trwający dwa dni szczyt G20 w Rzymie rozpoczął się... zabawnie. Gdy wszyscy ustawiali się do pamiątkowego zdjęcia wszystkich przywódców, na scenie zabrakło Borisa Johnsona, który... spóźnił się.

Szczyt G20 w Rzymie. Wpadka Borisa Johnsona
Boris Johnson (PAP)

Na szczycie G20 w Rzymie doszło do nietypowej sytuacji. A wszystko to przed zrobieniem pamiątkowego zdjęcia.

Obok światowych przywódców byli na nim obecni przedstawiciele służby zdrowia: lekarze, pielęgniarki i ratownicy medyczni. Miało to być wyrazem uznania dla osób zaangażowanych w walkę z pandemią. Niestety, spóźnił się na nie premier Wielkiej Brytanii Boris Johnson.

Niektórzy z przywódców krzyczeli "Boris! Boris!", gdy polityk w pośpiechu zajmował wyznaczone dla siebie miejsce na scenie. Wskazywała je szefowa Komisji Europejskiej Ursula von der Leyen. Uwadze mediów nie umknął wyraźnie rozbawiony prezydent Francji Emmanuel Macron.

Cała sytuacja jest o tyle zabawna, że Johnson ma niemały konflikt z Macronem. Przy okazji szczytu zdradził stacjom Sky News i BBC, że obawia się, iż działania podejmowane przez Francję mogą stanowić naruszenie umowy o handlu i współpracy (TCA). A to ona eguluje stosunki między Wielką Brytanią a Unią Europejską po brexicie.

Szczyt odbywa się pod hasłem: "Ludzie, planeta, dobrobyt". Tematem pierwszej dyskusji na jego forum była "Gospodarka i globalne zdrowie".

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(60)
Szajba Dnia
8 miesięcy temu
Lump na salonach, Boże bądź miłościw...
Koszmar
8 miesięcy temu
Znowu się nie uczesal. Ajj
osa...
8 miesięcy temu
no i pokazał na kogo trzeba czekać i kto najwazniejszy , a kto reprezentował państwa unii w ilości 29 ??/ no własnie i co to znaczy a gdzie POLSKA ??/ MAMY DUZY UDZIAŁ W OSIAGNIĘCIACH GOSPODARCZYCH I JESTEŚMY DUZYM PAŃSTWEM I CO ??? ZA NAS CHCA BEZ NAS DECYDOWAC I SAME POLITYCZNE I IDEOLOGICZNE GADANIE WPYCHAĆ ? WAŻNE JEST BY NARODOM ŻYŁO SIE DOSTATNIO , WODA I POWIETRZE ZDROWSZE A DEMOKRACJA JEST PRORITETEM WE WSZYSTKICH KRAJACH A UNIA TYLKO POŚREDNIKIEM MIEDZY TYMI KRAJAMI -- NORMALNOSC A NIE PRZYMUS I NIETOLERANCJA Z UNII ZIONIE , O TYM TEZ POWINNI POGADAĆ A NIE PRZELEWAC Z PUSTEGO W PRÓŻNE ALBO LOBBYSTÓW SŁUCHAC --BÓG , HONOR , OJCZYZNA TO SA WARTOŚCI PONADCZASOWE I DO NICH NALEZY DOSTOSOWAĆ FUNKCJONOWANIE UNII A NIE ODWROTNIE PAŃSTWA ZMUSZAJA DO STOSOWANIA UNIJNYCH WYPOCIN NIEZGODNYCH Z WARTOŚCIAMI NA KTÓRYCH CYWILIZACJA STOI
gosc
8 miesięcy temu
on sam jest jak jedna wielka wpadka he he he
Mariolka
8 miesięcy temu
taka tam bida, nie ma kto pracować, nie ma ani jednego fryzjera
Gbur oparty o...
8 miesięcy temu
To fotograf się pośpieszył
Don Chichot
8 miesięcy temu
Jaro by zaspał.
Asa
8 miesięcy temu
Bidet ucina drzemki,w ogole nie jarzy gdzie się zbajduje
Mariolka
8 miesięcy temu
Obstrukcja?
:)))
8 miesięcy temu
Proponuję zbiórkę na grzebień dla tego gościa.
TY ../
8 miesięcy temu
.. chciałbym oby Polska miała takie tylko problemy
Qwe
8 miesięcy temu
Zenada te szczyty, niech sie zajma lepiej 10mln ton smieci w oceanach kazdego roku a nie jakims wyimaginowanym CO2
lolotobolo
8 miesięcy temu
Fajny karlus.Lubie ta facjate.
Rozbawiony
8 miesięcy temu
Jak już piszecie o tym zdjęciu, to szkoda, że nie dodaliście w jakim żałosnym formacie teatru dla gojów ono wyszło. Medycy w maseczkach, politycy nie. Jasno zostało pokazane, że komuś tu się marzy powrót do wieków ciemnych jeśli chodzi o podział społeczeństwa. Kolejna odsłona walki z ludźmi w obronie rzekomo śmiertelnej pandemii.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić