"Szeryf z hulajnogą" wpadł w szał. Nagranie z Katowic

286

Pod koniec ubiegłego roku w Katowicach doszło do bardzo niepokojącego incydentu. Jeden z kierowców nagrał kamerą mężczyznę na hulajnodze, który chciał wymierzyć sprawiedliwość innym uczestnikom ruchu drogowego. Nagranie właśnie ukazało się w sieci.

"Szeryf z hulajnogą" wpadł w szał. Nagranie z Katowic
Mężczyzna z hulajnogą wpadł w szał (YouTube, STOP CHAM)

Film z wideorejestratora został opublikowany w sobotę 15 stycznia na kanale "STOP CHAM" na YouTube. Jeden z kierowców uwiecznił niebywałą sytuację z udziałem mężczyzny jadącego na hulajnodze. Incydent wywołał spore oburzenie wśród internautów.

Do zdarzenia doszło 20 grudnia 2021 roku. Podczas jazdy ulicami Katowic w słoneczny dzień jeden z kierowców był świadkiem niepokojącej sytuacji. Nagle jadący przed nim samochód zatrzymał się z niewiadomych przyczyn. Po chwili zagadka wyjaśniła się - sprzed maski pojazdu wyszedł agresywny mężczyzna z hulajnogą.

Agresywne zachowanie mężczyzny przeraziło kierowcy skody. Samochód niezwłocznie zawrócił i odjechał jak najdalej od sprawcy zamieszania. Nie wiadomo jednak, dlaczego agresor zachowywał się w taki sposób. Za kolejny cel obrał sobie autora nagrania, jednak ten również zdążył przed nim uciec.

"Szeryf z hulajnogą", jak szybko go okrzyknięto, zbulwersował internautów. Agresywne zachowanie mężczyzny spotkało się ze sporym sprzeciwem ze strony komentujących.

"Jak widać 'szeryfem' się jest niezależnie od pojazdu", "Aż się zagotowałem z nerwów", "dlatego trzeba mieć w aucie gaz pieprzowy" - piszą internauci.
Zobacz także: Konsternacja po słowach rzecznika rządu. "Nie wie, o czym mówi"
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić