Robert Czykiel| 

Szokujące nagranie z kuchni. Mięso nagle zaczęło się ruszać na desce

49

Film z Malezji wywołał duże poruszenie na całym świecie. Obejrzało go już prawie milion osób. Sensacją okazał się kawałek mięsa, który porusza się na desce do krojenia.

Szokujące nagranie z kuchni. Mięso nagle zaczęło się ruszać na desce
Kawałek mięsa nagle zaczął się ruszać (Twitter.com)

Mięso zaczęło się ruszać na desce do krojenia

Użytkowniczka Twittera z Malezji wrzuciła do sieci nagranie, które uwieczniła w swoim domu. Jej mama przygotowywała się do zrobienia mięsnej potrawy. Z miski wyjęła kawałek mięsa i położyła go na desce do krojenia. Wtedy dopadło ją przerażenie.

Mięso zaczęło się ruszać, jakby jeszcze żyło. Zjawisko wywołało duże poruszenie. W trakcie 16-sekundowego nagrania mięsny kawałek cały czas się trzęsie.

Ludzie, dlaczego mięso się rusza? Moja mama nie chce gotować, bo się boi - napisała malezyjska internautka o nicku "tterororo".
Trwa ładowanie wpisu:twitter

Niestety, autorka nagrania nie zdradziła więcej szczegółów. Wyjaśnienie szokującego filmu może być jednak bardzo proste. Możliwe, że kawałek mięsa pochodził ze świeżo zabitego zwierzęcia. W takich sytuacjach zdarza się, że niektóre zakończenia nerwowe jeszcze przez pewien czas nadal żyją.

Zobacz także: Czerwone mięso postarza. Naukowcy: w nadmiarze niszczy zdrowie i urodę

Wideo szybko stało się hitem internetu. Do tej pory obejrzało je prawie milion użytkowników z całego świata. Dla jednych jest obrzydliwe, a dla innych interesującym zjawiskiem.

Czytaj także:

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić