aktualizacja 

Wyskoczył z balkonu. Żona rzuciła się za nim

98

Hiszpańska policja prowadzi dochodzenie w sprawie niecodziennego incydentu, który miał miejsce w Madrycie w ubiegłą sobotę 11 lutego. Pochodzący z Hondurasu 29-latek wyskoczył na chodnik przez balkon, prawdopodobnie uciekając przed własną żoną. Kobieta rzuciła się za nim. Oboje trafili do szpitala.

Wyskoczył z balkonu. Żona rzuciła się za nim
Policja zatrzymała 36-latkę (Getty Images)

Do zdarzenia doszło około godziny 21:40 w sobotę 11 lutego. Małżeństwo pochodzące z Hondurasu wyskoczyło z pierwszego piętra budynku przy ulicy Puerto de Pajares del Puente w Madrycie.

Mąż uciekał przed żoną? O włos od tragedii

Według wstępnych ustaleń, 29-latek próbował uciec przed własną żoną. Jego 36-letnia wybranka chwilę później rzuciła się za nim. Prawdopodobnie oboje w chwili zdarzenia byli pijani.

Mężczyzna i kobieta upadli na chodnik przed budynkiem, w którym mieszkali. 29-latek złamał kostkę, a jego żona doznała poważnych obrażeń głowy. Ratownicy, którzy przybyli na miejsce, musieli udzielić jej błyskawicznie pierwszej pomocy. Małżeństwo przewieziono do pobliskiego szpitala.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo...

Zobacz także: Nowy spór z Brukselą wisi w powietrzu. Kluczowa zmiana w ustawie wiatrakowej. "UE to dostrzeże"

Wszystko wskazuje na to, że para pokłóciła się. Mężczyzna, jak twierdzi, chciał wyjść z domu, ale żona mu to uniemożliwiła. W końcu zdesperowany 29-latek wyskoczył na ulicę z balkonu na pierwszym piętrze. Kobieta - widząc, co zrobił - skoczyła za nim.

36-latce może zostać przedstawiony zarzut nielegalnego przetrzymywania innej osoby. Sąsiadka z bloku obok powiedziała Telemadrid, że wątpi w policyjną wersję. Według niej to ​​kobieta upadła pierwsza, a mężczyzna zmyślił swoją historię.

Nie wiem, co się stało w ich domu. Słyszałam dużo krzyków. Kiedy wyjrzałam, zobaczyłam mężczyznę, który gdzieś dzwonił, a obok niego leżącą kobietę - powiedziała sąsiadka w rozmowie z telewizją.

Według lokalnych mediów kobieta doznała poważnego urazu mózgu. Wciąż przebywa w szpitalu, przez co dochodzenie jest mocno utrudnione. Jej wersja zdarzeń pozostaje nieznana.

Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić