o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
GGG
|

Twarde ultimatum dla Lewicy. Strajk Kobiet postawił sprawę jasno

524
Podziel się

Decyzja Lewicy ws. poparcia dla Krajowego Planu Odbudowy nie spodobała się Strajkowi Kobiet. Organizacja postawiła postawić partii twarde ultimatum.

Twarde ultimatum dla Lewicy. Strajk Kobiet postawił sprawę jasno
Strajk Kobiet (Wikimedia Commons)
bErsTasB

O sprawie poinformowano 27 kwietnia. To właśnie wtedy przed południem doszło do spotkania przedstawicieli Lewicy z premierem Mateuszem Morawieckim oraz politykami PiS. Przedmiotem rozmów miał być Funduszu Odbudowy i Krajowy Plan Odbudowy. Następnie głos zabrał europoseł Robert Biedroń, który poinformował, że rząd wyraził zgodę na wszystkie warunki stawiane przez jego ugrupowanie.

Wypowiedź Roberta Biedronia ma wielu przeciwników. Wśród nich znaleźli się przedstawiciele Strajku Kobiet. Organizacja zamieściła nawet specjalny post na Twitterze. W jego treści postawiła ultimatum dla Lewicy. Domagano się w nim, żeby partia "ogarnęła się", a jeżeli tego nie zrobi to rozpocznie się "ogólnopolska akcja wybijania głupot z głowy Lewicy". Całość skwitowano wymownym zdaniem "Mafia nie przestanie być mafią, bo Lewica grzecznie wciśnie guzik".

bErsTasD

Nie wiadomo, co dokładnie mieli na myśli przedstawiciele Strajku Kobiet. Ich post wywołał dyskusję w mediach społecznościowych. Na ultimatum odpowiedziała na Twitterze młodzieżówka Lewicy. W treści posta zapewniono, że partia zawsze będzie stała po stronie praw kobiet, czy między innymi legalnej aborcji. Młodzi zarzucili organizacji, że ta atakuje najbardziej feministyczne ugrupowanie w Polsce.

bErsTasJ
Zobacz także: Lekarz: odmrażanie po majówce - tak, ale z ograniczeniami
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bErsTate
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(524)
Artur
2 miesiące temu
Patologia Obywatelska z SLD i PSL ,już zeszła na takie dno ,że chce blokować dotacje dla Polski ,ci ludzie zupełnie POwariowali ,zaczęli realizować politykę Moskwy ! Nigdy do władzy w naszym kraju nie można dopuścić tych totalnych oszołomów ,bo zniszczą państwo !
***** oszołom...
3 miesiące temu
Który to zakłamany pajac obiecywał że jak jego ugrupowanie wygra wybory do europarlamentu to on nie pójdzie do Brukseli. Taka sama moralność jak u Kaczyńskiego obiecującego że jak jego braciszek zostanie prezydentem to on nie będzie premierem !!!!!! Jak to się kolesie dobrali ,wyznając ten sam kodeks amoralny.
Znowu
3 miesiące temu
Te "ISTOTY ZMACICĄ"(bo tak każą się nazywać) zaczynają szaleć?, była chwila spokoju.
bErsTatf
PRZEDSIĘBIORC...
3 miesiące temu
BRAWO BIEDROŃ NIE JESTEM WASZYM ZWOLENNIKIEM ALE POCHWALAM TO CO ZROBILIŚCIE BO TO DLA DOBRA KRAJU RESZTA BANDY SIĘ ZBŁAŹNIŁA I PRZYPUSZCZAM ŻE PRZY NASTĘPNYCH WYBORACH PÓJDĄ CAŁKOWICIE NA DNO
PRZEDSIĘBIORC...
3 miesiące temu
BRAWO BIEDROŃ NIE JESTEM WASZYM ZWOLENNIKIEM ALE POCHWALAM TO CO ZROBILIŚCIE BO TO DLA DOBRA KRAJU RESZTA BANDY SIĘ ZBŁAŹNIŁA I PRZYPUSZCZAM ŻE PRZY NASTĘPNYCH WYBORACH PÓJDĄ CAŁKOWICIE NA DNO
Tadeusz
3 miesiące temu
,Panie Tomasz Grodzki – należy honorowo zawiesić immunitet i poddać się weryfikacji za koperty – wyborcy PO na to czekają. Sprawa Pilna. My wyborcy opozycji czekamy na oczyszczenie z zarzutów marszałka Grodzkiego. Zawieś Pan swój immunitet – CZEKAMY – ODWAGI. Kiedy marszałek Grodzki zawiesi immunitet ??? Poddaj się Pan weryfikacji, tego wymaga racja stanu Polski, na tym stanowisku muszą być ludzie czyści bez zarzutów – Czekamy. Nie bądź Pan tchórzem marszałku T. Grodzki, oddaj Pan immunitet i do weryfikacji oskarżeń, zobaczymy gdzie jest prawda, tylko prawda Pana wyzwoli z podejrzeń. Sprawa pilna, odwagi !!!!. Cała Polska czeka, zawieś Pan immunitet Panie Tomaszu Grodzki. Chcemy poznać PRAWDĘ, którą niby Pan reprezentuje, nawet gestami rąk. Im szybciej tym lepiej dla Pana – wszyscy czekamy.. Nie wiem , kto jeszcze głosuje na gangsterię POwską? Dziennikarze TVN i wupe? Dawne WSI? Dawni i obecni tajni współpracownicy SB i UB lub resortowe dzieci tych służb tj, ci co nadzorowali okupację Polski przez Związek Radziecki ? Dawni towarzysze z PZPR? ? SLD,UW,UD, PO, i PSL itp. wylęgarnie mafiozów i złodziei tych co sprywatyzowali zakłady i firmy państwowe.
d....pa
3 miesiące temu
Panie Biedron, z kim pan sie ukladasz? Przeciez ci sami ludzie zakldaja Panu sprawy sadowe o jakies zniewarzenia. Dzis Panu reke podaja, a jutro Pana opluja.....
Karol
3 miesiące temu
SSmani też robili sobie fotki na tle ofiar. To co zrobiła Kopacz niestety jest aż nazbyt podobne. Nie trzeba być politykiem PIS, aby być oburzonym. Wystarczy mieć choć trochę przyzwoitości w sobie (i szacunku dla wszystkich ofiar). Najlepsze jest zdjęcie Tuska i Putina jak przybija żółwiki. to zdjęcie mowie WSZYSTKO. Nie trzeba wielkiego speca od mowy ciała, włączcie myślenie ludzie. Z faktami się nie dyskutuje. Politycy PO to katastrofa, oby nigdy nie wrócili do władzy pod przebraniem np. Polska 2050 lub innym, musimy to zapamiętać jak mówi żona ważnego polityka PO (B. Zdrojewska) wyrzeczenia i ciężka praca za bezcen – znamy to z przeszłości.
Leon
3 miesiące temu
,Widok zdjęć minister Kopacz w prosektorium po tragedii smoleńskiej napawa odrazą do obecnej totalnej opozycji. Można powiedzieć – OKROPNOŚĆ ! – OKROPNOŚĆ ! – OKROPNOŚĆ ! – OKROPNOŚĆ !. Oczekujemy, że ta Pani złoży wniosek o dymisję z mandatu europosła. Reprezentowanie spraw Polski przez tą Panią jest niemożliwe. Partia PO winna zniknąć z polityki w Polsce.
Darek
3 miesiące temu
Przewodniczący PO, kierownictwo PO, prezydenci Warszawy i Gdańska przedstawiają bezmyślne popisy będąc przeciw funduszom odbudowy dla Polaków, Polski i Europy. Ich postawa jest wymierzona przeciw Polakom, Europejczykom i przeciw możliwości odbudowy gospodarek w całej Europie. Oni są przeciw Unii Europejskiej, chcą aby Unia się od nas odwróciła, a Polacy żyli w totalnej biedzie przez następne dziesięciolecia. Teraz wszyscy mogą dojrzeć, że racja stanu i dobro Polaków dla totalnej opozycji nie mają znaczenia, są w stanie wszystkich nas pogrążyć w biedzie – „ nie ma pienię-dzy i nie będzie”
Klemens
3 miesiące temu
,Pomyłki nazw miast i nazwisk przez Przewodniczącego PO i Prezydent Gdańska w Rzeszowie są dowodem bezmyślności, głupoty i braku odpowiedzialności za to co robią i co czynią. Jest to kolejny dowód, że totalna opozycja powinna iść w zapomnienie. Występowanie przeciw funduszowi odbudowy naszej gospodarki po pandemii te ugrupowania pogrąża całkowicie. Widać, że przewodniczący PO, kierownictwo PO i PSL oraz prezydent Gdańska świadomie występują przeciwko Polakom i Europejczykom. To jest skandal, że tak beznadziejni ludzie ubiegają się o prawo rządzenia w Polsce i Polakom. DOŚĆ, DOŚĆ !!!!!
magdalenka89
3 miesiące temu
a co Wy myśleliście że styropian i komuna to nie to samo? hahah naiwniaki
ddr
3 miesiące temu
teraz wiecie po co kaczynskiemu byla decyzja trybunalu odnosnie aborcji :D
bErsTasX
Grzegorz
3 miesiące temu
Głupoty totalnej opozycji, pomyłek nazw miast, nazwisk w Rzeszowie już nie można słuchać i ścierpieć. Totalna opozycja występująca totalnie przecie funduszowi odbudowy po pandemii, totalnie się nie nadaje, aby cokolwiek reprezentować Polsce. Wypada totalnie o PO, PSL i środowiskach z nimi związanych zapomnieć. Prezydenci Warszawy i Gdańska, Przewodniczący PO, liberałowie – totalnie o Was zapominamy. (B. Zdrojewska) proponuje wyrzeczenia, pot, łzy i ciężką pracę za bezcen – znamy to z przeszłości – totalnie na to nie wyrażamy zgody. Totalne występowanie przeciw funduszowi odbudowy dla Polski i Europy z jest okropne, w tym wypadku jest to totalnie niewłaściwe. Kierowanie Polaków w stronę biedy jest totalnie ZŁE !, ZŁE !, ZŁE !, ZŁE !. Totalna opozycja PO PSL , totalnie nie nadaje się do reprezentowania Polski. Totalnie NIE, Totalnie NIE, Totalnie NIE, Totalnie NIE.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić