Skuli go. Niesamowite, co zrobił wtedy pies

22

Na Dominikanie doszło do niecodziennego zdarzenia. Pies uratował swojego właściciela przed aresztowaniem. Pupil tak rozczulił policjantów, że ci wypuścili zatrzymanego mężczyznę na wolność. To nasza #DziennaDawkaDobregoNewsa.

Skuli go. Niesamowite, co zrobił wtedy pies
(YouTube)

Niesamowita historia z Dominikany. Pewien mężczyzna został tam aresztowany w związku ze złamaniem lokalnych przepisów dotyczących godziny policyjnej. Zostały one wprowadzone z powodu epidemii koronawirusa. Zatrzymany został skuty w kajdanki i zabrany na komisariat w celu sporządzenia przez mundurowych niezbędnej dokumentacji.

Nagle do budynku komisariatu wbiegł pies zatrzymanego mężczyzny. Policjanci, widząc zatroskanego czworonoga, postanowili zlitować się nad jego właścicielem i go wypuścili. Pewnie zrozumieli, że długotrwały areszt opiekuna mógłby oznaczać zaniedbanie psa.

Mężczyzna po zdjęciu kajdanek od razu pogłaskał swojego pupila. Policjanci postanowili wypuścić go z ostrzeżeniem. Następnie wyraźnie zadowolona para przyjaciół opuściła mury komisariatu.

Cała sytuacja została nagrana. Wideo zostało opublikowane w sieci i cieszy się dużą popularnością. Niesamowita sytuacja bardzo rozczuliła internautów. Wielu z nich komentuje, że pies zasłużył sobie na nagrodę w postaci smakołyku.

Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić