o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
DSM
|

Niemowlę żyło pośród odchodów i śmieci. Maluszka dokarmiał parówkami sąsiad

140
Podziel się

18-letnia mieszkanka Piły została zatrzymana po wizycie policji i opieki społecznej. Nastolatka mieszkała ze swoim 10-miesięcznym synem w fatalnych warunkach, w dodatku zażywała narkotyki.

Niemowlę żyło pośród odchodów i śmieci. Maluszka dokarmiał parówkami sąsiad
W takich warunkach trzymała dziecko. 18-latka zatrzymana (Policja)
bECdoFuJ

Przedstawiciele opieki społecznej byli przerażeni. Pracownicy MOPS z Piły wraz dzielnicową sprawdzali warunki, w jakich wychowuje swojego niespełna rocznego syna 18-letnia mieszkanka miasta.

Warunki w jakich funkcjonowała rodzina mogły zagrażać życiu i zdrowiu chłopczyka. W domu panował brud, było duszno i unosił się nieprzyjemny zapach - poinformował mł. asp. Jędrzej Panglisz z KPP Piła.
bECdoFuL

W takich warunkach trzymała dziecko. 18-latka zatrzymana

Na podłodze leżały m.in. resztki jedzenia, stare pieluchy, a także odchody psów. W lodówce brakowało jedzenia dla ludzi, a dziecko było karmione parówkami przynoszonymi od sąsiada.

To nie wszystko. 18-latka przyznała w rozmowie z dzielnicową, że niedawno zażyła amfetaminę. Miało do tego dojść podczas nieobecności syna w domu. Następnego dnia odebrała dziecko od rodziny.

bECdoFuR
Podczas interwencji w mieszkaniu funkcjonariusze zabezpieczyli przedmioty, na których widoczne były ślady białego proszku - relacjonuje Panglisz.

10-miesięczy chłopiec trafił pod opiekę pogotowia rodzinnego. 18-latka została zatrzymana, a następnego dnia usłyszała zarzut narażenia swojego syna na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia, a także opieki nad nim pod wpływem środków psychotropowych.

Zobacz także: Zobacz też: Świętokrzyskie. Zniszczyli choinkę pod urzędem gminy. Policja publikuje nagranie
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bECdoFvm
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(140)
EGO
8 miesięcy temu
Gdzie "TEN" co przyczynił się do pojawienia się na świecie dziecka? On tak nic-tak sobie fruwa i zapładnia i tylko ona jest winna!? Ona czyli Matka ( chwała za to, że nie dokonała aborcji) ale to ona wymaga pomocy a nie karania i pokazywania i piętnowania- chory kraj, chory system, chorzy mieszkańcy.
eee
8 miesięcy temu
a ten sąsiad to normalny?
gosc
8 miesięcy temu
Diabeł patrzy i zaciera rączki, kolejny sukces
bECdoFvn
maciek
8 miesięcy temu
Z pewnością więcej plusów poprawi sytuację dziecka
Mama
8 miesięcy temu
REAGUJMY ODRAZU NIE CZEKAJMY!!!!!
Dlaczego wcią...
8 miesięcy temu
za każdym razem mówi się i pisze o błędach matek, a gdzie ojcowie! Dlaczego nigdy nie osądza się i nie rozlicza ojców takich dzieci. Oni sobie kiedyś tam ulżyli i żyją jak dawniej, beztrosko i bez jakiejkolwiek odpowiedzialności. Dziecko jest stwarzane przez parę, on i ona, i zawsze gdy coś się złego dzieje powinni być pociągani do odpowiedzialności oboje. Zawsze.
ter
8 miesięcy temu
powinni ja wysterylizować, żeby nie karała dzieci z każdym spotkanym za prochy....
ludzie
8 miesięcy temu
Dziecka nie dopilnowala, ale psy mialy miski. Takim ludziom odebrac prawo rodzicielskie.
jjjj
8 miesięcy temu
U nas na klatce wynajeli mieszkanie, para z 2-3 letnim dzieckiem. Częste libacje kończące sie awanturami, płacz dziecka przed powrotem do mieszkania. Zgłosiłam do MOPR, żeby to sprawdzili, bo obawiałam się, że dzieje sie krzywda dziecku. . Dzwoniłam na policje.I nikt nie zainteresował sie tym.Dopiero po paru miesiacach była akcja w nocy. Zabrali dziecko i wyprowadzili pijanych opiekunów. Nie wiem po co jest ten MOPR, potrafia sprawdzac warunki jak tylko bierze sie rodzinne, a jak zgłasza sie problem to cisza.
Anka
8 miesięcy temu
Posprzątać nie umie, zadbać o dziecko nie umie, ale nafaszerować się narkotykami to akurat umie. Szkoda i jest biedne to tylko niewinne dziecko, które ma taka matkę. Nie przesadzajmy z tą litością dla młodych matek. Na jedzenie dla dziecka nie miała, ale narkotyki zdobyła.
Simon
8 miesięcy temu
Tak właśnie Pani Kasiu racja!!!
Justyna
8 miesięcy temu
Chłopiec 10 miesięczny i przez te 10 miesięcy nikt wcześniej niczego nie zauważył?!
Mila
8 miesięcy temu
A ja się pytam... Gdzie jest ojciec tego dziecka?!
bECdoFvf
Lala
8 miesięcy temu
Nie rozumiem, że przez 10 miesięcy nikt nie wiedział o dramacie jaki się tam rozgrywa? Nie było położnej środowiskowej? A sąsiad,który dokarmiał dziecko dlaczego nie zgłosił tego wcześniej? Parówkami 10-cio miesięczne dziecko karmiono? A gdzie tatuś dziecka i rodzina tej dziewczyny? W tym chorym kraju nic nie działa jak potrzeba.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić