Walentynki 2021. Zemsta żony hitem sieci. 14 mln odtworzeń w kilka godzin

373

Wielką popularność w sieci zyskał film opublikowany przez kobietę o imieniu Gloria. Pokazała na nim nietypowy prezent, którym postanowiła obdarować swojego męża z okazji walentynek.

Walentynki 2021. Zemsta żony hitem sieci. 14 mln odtworzeń w kilka godzin
Kobieta zaskoczyła swojego chłopaka (TikTok, @gr93la)

Ponad 14 milionów w zaledwie jedną dobę. Tyle osób obejrzało wideo, które opublikowała tiktokerka Gloria. Na nagraniu przedstawiła prezent, który stworzyła dla swojego męża z okazji walentynek. Nie byłoby może w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że kobieta przy okazji zagrała mu na nosie.

Gloria wykazała się przy tworzeniu prezentu wielką kreatywnością. Postanowiła ukarać swojego męża za jego zainteresowanie innymi kobietami. Do stworzenia upominku wykorzystała drukarkę, długie wykałaczki, papier do pakowania oraz styropian. Autorka stworzyła platformę, na której zamieściła fotografie różnych kobiet z Instagrama. Zdjęcia łączył fakt polubienia ich profili przez jej męża.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Wideo momentalnie stało się hitem w sieci. Wielu internautów postanowiło zostawić pod nim komentarz. Filmik podzielił komentujących. Jedni nie potrafili powstrzymać się od zachwytu nad pomysłem Glorii, a inni postanowili surowo skrytykować zachowanie autorki.

Ikona. Legenda. Inspiracja - skomentował zachowanie Glorii zachwycony internauta.
Powiedz mi, że jesteś małostkowy, nie mówiąc mi, że jesteś małostkowy - skrytykował komentujący.
Zobacz także: Zakopane. Takich tłumów nie było tu od dawna. Jedna rzecz niezwykle martwi
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić