Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
MDO
|
aktualizacja

Ważna zmiana w sanepidzie. Tego oczekiwało wielu Polaków

112
Podziel się:

Wiceminister Waldemar Kraska złożył ważną deklarację. Powiedział, że będzie więcej pracowników odbierających telefony na całodobowej infolinii sanepidu. Właśnie tego oczekiwało wielu Polaków.

Ważna zmiana w sanepidzie. Tego oczekiwało wielu Polaków
Zdjęcie ilustracyjne (Getty Images, Justin Paget; JP)

Koronawirus szaleje po Polsce. Z dnia na dzień przybywa zakażonych, co jest równoznaczne z tym, że coraz więcej osób trafia na kwarantannę.

Wielu Polaków dzwoni w tej sprawie do sanepidu. Niestety, czasami nie ma szans na to, by nawiązać rozmowę.

Ciągle słyszę komunikat, że jestem ponad setny, na ponad setnym miejscu w kolejce oczekujących - przekazał jeden ze słuchaczy RMF FM.

Waldemar Kraska złożył deklarację

W związku z tym problemem reporter RMF FM kontaktował się z wiceministrem zdrowia Waldemarem Kraską. Podkreślił on, że "sytuacja ma się poprawić w tym tygodniu". - Mam sygnały, potwierdzam, że jest trudność z dodzwonieniem się do służb sanitarnych. Będą dodatkowe osoby odbierające telefony, to wydarzy się w najbliższych dniach, szczegóły ma znać Główny Inspektor Sanitarny - powiedział przedstawiciel resortu zdrowia.

Liczę też, że problem zmniejszy się, gdy skrócimy kwarantannę, a tak się stanie od wtorku, gdy kwarantanna będzie trwać siedem dni, a nie dziesięć, jak było do tej pory - dodał.
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(112)
Urzędniczka
4 miesiące temu
Każdy myślący Polak oczekuje likwidacji sanepidu i 90 % urzędów w PL
bojąca się gr...
4 miesiące temu
Sanepid niech się weźmie za tępienie gryzoni, bo to źródło zarazy i idzie wiosna. A na ulicach Wrocławia , to przemykają pomiędzy samochodami.
rycerzchrystu...
4 miesiące temu
Sanepid nie poczyta orędzia Adama Człowieka tam ma rozwiązanie wirusa, po co liczyć na ludzi którzy niewiele moga a tylko obiecuja
Takzetego
4 miesiące temu
Większość Polaków oczekuje końca tego cyrku...
mms
4 miesiące temu
Kto to pisze? Żenada.
Suzi
4 miesiące temu
A oni jak zwykle zdarza płyta lewactwo neomarksizm do znudzenia
Ed Kagame
4 miesiące temu
Powiedział, że cały rząd podda się do dymisji a wszyscy którzy sprawowali jakiekolwiek funkcje publiczne z nadania tej czy innej partii do końca życia mają ustawowy zakaz ich sprawowania -- ech... marzenia. Nadal będą wyszarpywać smaczniejsze kawałki z ciała obłożnie chorej Polski. Kaczyński i reszta są jak te wściekłe wilki a mają się za k. patriotów.
456
4 miesiące temu
Ja na połączenie czekałam półtorej godziny.
Taa
4 miesiące temu
Na infolinii nie pracują pracownicy Inspekcji. Zbierają zgłoszenia i przekazują do właściwych miejscowo stacji. Nie będzie szybciej, bo tam nie ma więcej pracowników. A ci co są zaczynają padać.
T42
4 miesiące temu
Po co głupi rząd i sanepid zajmuje się śmiesznym wirusem grypy i marnuje trwoni na to miliony.
Krejzolka
4 miesiące temu
Super już dzwonię na infolinię sobie pogadać z sanepidem
Antek
4 miesiące temu
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAASzanowni Państwo , codziennie nieustannie kilkadziesiąt tysięcy niemieckich i rosyjskich urzędników pracuje nad zniszczeniem Polski i Narodu Polskiego , Szanowni Państwo , nie ulegajcie niemieckiej i rosyjskiej propagandzie,
Antek
4 miesiące temu
Szanowni Państwo , codziennie nieustannie kilkadziesiąt tysięcy niemieckich i rosyjskich urzędników pracuje nad zniszczeniem Polski i Narodu Polskiego , Szanowni Państwo , nie ulegajcie niemieckiej i rosyjskiej propagandzie,
wierny Parti
4 miesiące temu
to są szczegóły, bo np. dziś dowiedzieliśmy się że Tusk zarabia w miesiąc tyle co zwykły emeryt przez rok! A córka Tuska ma nową torebkę od męża! To jest skandal! Dobrze że mamy Wiadomości które mówiom nam prawdę!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić