Anna Piątkowska-Borek
Anna Piątkowska-Borek| 
aktualizacja 

"Wiedźmin 4" już niedługo? Dobre wieści od CD Projekt RED

11

Czy "Wiedźmin 4" będzie kolejną produkcją CD Projekt RED? Gracze z niecierpliwością czekają na kontynuację przygód Geralta z Rivii. Całkiem możliwe, że będzie to już niedługo.

"Wiedźmin 4" już niedługo? Dobre wieści od CD Projekt RED
"Wiedźmin" to największy hit CD Projekt (Materiały prasowe)

Nowy Wiedźmin już niedługo?

Kiedy powstanie "Wiedźmin 4"? CD Projekt RED na pewno będzie chciał niebawem wrócić do gry, której pierwsze 3 części są niezaprzeczalnym hitem.

Gracze czekają na nowego Wiedźmina

Zapowiedź "Wiedźmina 4" byłaby wspaniałym prezentem dla graczy. CD Projekt RED na razie nie podaje jednak żadnych konkretnych informacji. Niewykluczone jednak, że nowy Wiedźmin już powstaje.

CD Projekt: "Intensywnie myślą nad czymś nowym". Może to "Wiedźmin 4"?

Adam Kiciński z CD Projekt w wywiadzie dla Business Insider powiedział, że na razie, po premierze gry "Cyberpunk 2077" największa część zespołu, która nad nią pracowała, zasłużyła na urlop. Ale są już nowe pomysły i nowe tematy. Możliwe, że chodzi właśnie o prace nad "Wiedźminem 4".

To, co mogę powiedzieć, to, że jeden z pierwszych teamów, który zaczyna pracę koncepcyjną, czyli osoby od tworzenia fabuły, już intensywnie myślą nad czymś nowym. Słowem, rzucamy się już na inne tematy, zasuwamy dalej i pary nam na pewno nie zabraknie. Pomysłów na nowe gry mamy znacznie więcej niż możliwości ich zrealizowania. W przyszłość patrzę z dużym optymizmem - powiedział Adam Kiciński w rozmowie z Business Insider.
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić