Wielka Brytania. 31-letni Polak znaleziony martwy w wannie

68

Tragiczna śmierć młodego Polaka w hrabstwie Merseyside w północno-zachodniej Anglii. Ciało 31-latka znaleziono w wannie w domu jego kolegi. Właśnie ustalono co było przyczyną śmierci naszego rodaka.

Wielka Brytania. 31-letni Polak znaleziony martwy w wannie
Zdjęcie ilustracyjne. (Getty Images)

Do dramatycznego zdarzenia doszło 8 sierpnia 2018 r. w Maghull, w Wielkiej Brytanii. 31-letni Emil J. na Wyspach był zatrudniony jako pracownik budowlany. Zazwyczaj korzystał z możliwości noclegu oferowanego przez pracodawcę. Wówczas jednak nie było to możliwe więc poprosił o pomoc znajomego. Emil J. został tamtej nocy u kolegi.

31-letni Polak wraz z właścicielem mieszkania przez kilka godzin oglądali telewizję, po czym gospodarz domu poszedł na górę położyć się spać. Nasz rodak miał pójść do kuchni, przygotować sobie kolację. Kiedy właściciel obudził się zauważył, że 31-latka nie ma na kanapie zaczął go szukać. Znalazł go w łazience. Emil J. leżał w wannie, nie dając żadnych oznak życia. Na miejsce wezwano policję. Okazało się, że mężczyzna nie żyje.

Wyjaśnianiem okoliczności śmierci 31-letniego Polaka zajmował się koroner z Merseyside. Jak podaje portal "Liverpool Echo" po ponad dwóch latach śledztwa ustalono, że mężczyzna zmarł w wyniku zażycia amfetaminy. Badania ujawniły śmiertelną dawkę narkotyków w jego krwi.

Zobacz także: Luzowanie obostrzeń? Prof. Anna Piekarska nie pozostawia złudzeń
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić